۱۰ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۲۲
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84279572
۰ نفر

برچسب‌ها

مسابقه سربازان گمنام امام زمان (عج) در البرز فراخوان شد

کرج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرزگفت: به مناسبت هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج)، مسابقه فرهنگی ویژه دانش آموزان در بستر شاد مدارس این استان فراخوان شد.

سالار قاسمی شامگاه  سه شنبه درگفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه نیروهای وزارت اطلاعات با هوشیاری کامل تلاش می کنند ضمن رصد دقیق اتفاقات، موانع آسیب‌زا به توسعه کشور را برطرف کنند، افزود: نمونه بازر نقش ارزنده سربازان گمنام امام زمان (عج) درالبرزرا می توان درایجاد وحدت میان اقوام و مذاهب ساکن این استان و ممانعت از توطئه دشمنان در از بین بردن انسجام ساکنان ایران کوچک به عینه مشاهده کرد.

وی کنترل تحرکات گروه های مخالف انقلاب اسلامی، ممانعت از وقوع و برخورد با مفاسد کلان اقتصادی و اداری و جرایم امنیتی، همراهی در رفع گره های رونق تولید، ایجاد وحدت و همدلی میان اقوام و مذاهب گوناگون و زندگی مسالمت‌آمیز آن ها در کنارهم و خنثی سازی توطئه دشمنان در ایجاد اختلاف و تفرقه و تامین امنیت در مرزهای کشور را از جمله وظایف سربازان گمنام امام زمان (عج) در کشور ذکر کرد.

 وی تصریح کرد: دانش آموزان ایران کوچک می توانند با شرکت دراین مسابقه بخشی از مجاهدت سربازان گمنام (عج) را به زبان قلم و هنربه تصویر بکشند.

قاسمی با بیان اینکه دراین مسابقه دانش آموزان پایه های مختلف تحصیلی می توانند شرکت کنند، خاطرنشان کرد: مطلب ارائه شده باید خوش خط یا تایپ شده در کاغذ A۴ و همچنین دل نوشته درحداقل ۵ خط و حداکثر ۱۵ خط تنظیم شود.

وی تصریح کرد: دانش آموزانی که تمایل به شرکت دربخش نقاشی این مسابقه دارند لازم است نقاشی خود را دریک برگهA۴ آماده و ارسال کنند.

وی با بیان اینکه ذکر نام ، نام خانوادگی و مدرسه محل تحصیل برای شرکت دانش آموزان دراین مسابقه الزامی است، اضافه کرد: آثارعکس هم با فرمت JPG در اندازه ۷۲۰، ۱۲۸۰ و حجم حداکثرLMB تنظیم و ارسال گردد.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز ادامه داد: برای جمع آوری آثار دانش آموزان، سامانه مدیران استان به نشانی Monasebatht۱۴۰۰@ پیش بینی شده است.

وی عنوان کرد: دانش آموزان برای شرکت دراین مسابقه یک هفته فرصت دارند و به آثار برگزیده نیزجوایز نفیس اهدا می شود.

قاسمی تاکید کرد: این مسابقه با هدف آشنایی دانش آموزان البرزی با خدمات هوشمندانه و مومنانه سربازان گمنام امام زمان (عج) در کشورطراحی و اجرایی شده است.

استان البرز ۴۷۳ هزار دانش آموز دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =