خدمات هوشمندانه سربازان گمنام امام زمان (عج) ستودنی است

کرج- ایرنا- مسوول بسیج فرهنگیان استان البرزگفت: خدمات هوشمندانه و مومنانه سربازان گمنام امام زمان (عج) در تامین امنیت جامعه اسلامی ستودنی است.

پاسدار مجتبی آمرکاشی عصر سه شنبه در نشست با فرهنگیان بسیجی این استان با اشاره به اینکه دفاع از حقوق مستضعفان و اجرای عدالت دراندیشه های معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و رهبرمعظم انقلاب جایگاه ویژه ای دارد، افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج)، دلاورانی هستند که در دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی مستحکم و خستگی ناپذیرند.

وی بیان داشت: این سربازان بی نام و نشان و گمنام در سنگر تامین امنیت و آرامش جامعه فعالیت می کنند که همه ما امنیت و آرامش زندگی فردی و اجتماعی خود را مدیون شهدا و تلاش شبانه روزی این عزیران هستیم.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای امنیت، خاطرنشان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) رکن شکست ناپذیر نظام هستند که با مجاهدت های شبانه روزی همه نقشه‌ های دشمنان علیه ایران اسلامی را نقش بر آب کرده اند.

وی یادآورشد: این سربازان گمنام با درایت و هوشمندی و تلاش بی وقفه همگام با سایر نیروهای نظامی و انتظامی کشور،  نقشه ها و توطئه های دشمنان را خنثی نموده و با تلاش خود اقتدار اطلاعاتی ایران را به رخ جهانیان کشیده اند.

آمرکاشی تصریح کرد: به لطف الهی و جهاد این دلیرمردان، امروز کشور سرافراز ایران از هرگونه آسیب و گزندی درامان است و برخلاف بسیاری از کشورهای منطقه در آرامش کامل،امنیت و با اقتدار و افتخار می درخشد.

وی ادامه داد: این مدافعان حریم امنیت و سربازان گمنام امام زمان (عج) مطابق فرموده امیرالمومنین علی(ع) نمونه صحیح مجهولون فی الارض و معروفون فی السما هستند.

مسوول بسیج فرهنگیان استان البرزگفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در حساس ترین دوره‌ها با درایت و هوشمندی خود، توطئه‌های دشمنان ایران اسلامی را یکی پس از دیگری شکست داده‌اند.

وی آسایش و امنیت امروز جامعه را مرهون زحمات و تلاش فراوان سربازان گمنام امام زمان (عج) دانست و تاکید کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) درتحقق شعار "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" نیزنقش مهمی برعهده دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =