ابتکار: فرهنگ ایثار و شهادت را باید با گفت وگو به نسل آینده منتقل کنیم

تهران - ایرنا- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به ترویج فرهنگ «ایثار و شهادت» گفت: باید با گفت‌وگوی موثر این فرهنگ را به نسل‌های آتی منتقل کنیم.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سایت شاهد، ‌معصومه ابتکار در گفت‌وگویی درباره اهمیت پرداختن به موضوع «شهید» اظهار کرد: پرداختن به این امر از این جهت اهمیت می‌یابد که باید پیامی رسا و شفاف از فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده منتقل شود.

وی با بیان اینکه نسل آینده در فضا و دنیای متفاوتی زیست خواهد کرد و باید پیام ایثار و شهادت را به شیوه‌ای متفاوت با گذشته مورد توجه قرار دهیم. یادآورشد: این امر به ویژه در توجه به موضوعاتی چون «ایثار زنان»، «شهدای زن»، «ایثارگران زن» و «جانبازان زن» که در گذشته کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند، ضرورت بیشتری دارد.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده تاکید کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید با زبانی گویا و با یک گفت‌وگوی موثر به نسل آینده منتقل شود. تبلیغات یک‌سویه در این زمینه موثر نخواهد بود.

ابتکار خاطر نشان کرد: اگر می‌خواهیم پیام «شهادت» و فرهنگ «ایثار» را به نسلی که در فضای انقلاب دیجیتال رشد یافته است منتقل کنیم، باید از گفت‌وگوی موثر با آن‌ها بهره‌ بگیریم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =