نماینده ولی فقیه در لرستان: گام دوم انقلاب فرصتی مناسب برای توسعه است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: گام دوم انقلاب فرصتی مناسب برای توسعه و آبادانی کشور است و اشتباهات گذشته تکرار نخواهد شد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز سه‌شنبه در نشست شورای اداری استان با حضور رییس قوه قضاییه در سالن جلسات جهاد کشاورزی اظهار داشت: نظام سلطه ۲۵۰ سال تمام امکانات خود را برای دین زدایی در حوزه های مختلف بکار گرفت اما تمام برنامه های آنان با تدبیر امام راحل و جانفشانی مردم برهم زده شد.

وی گفت: جلسات شورای اداری برای ارتقای فرهنگی و پیشرفت تشکیل می‌شود و امیدواریم در گام دوم انقلاب اشتباهات گذشته تکرار نشود.

وی با اشاره به اینکه نظام اسلامی خدمات قابل قبولی را در لرستان ارایه داده است، یادآور شد: ۱۱ میلیارد متر مکعب آب در لرستان وجود دارد اما زمین های کشاورزی استان تشنه آب است این یک نمونه از اشتباهات گذشته می‌باشد.

امام جمعه خرم‌آباد بیان کرد: این اشتباهات در گام اول انقلاب رخ داده که با کار مضاعف و اقدامات مفید و استفاده از ظرفیت ها مسیر را هموار خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی بیان کرد: انتظار داریم از دستگاه های نظارتی با نظارت دقیق، شاهد اینگونه اتفاقات در گام دوم نباشیم، تبعیض رخ ندهد و نگاه قومی و طایفه ای برطرف شود.

وی بیان کرد: امیدواریم با سفر رییس‌ قوه قضاییه شاهد خیر و برکت در استان باشیم چراکه با ظرفیت های موجود در لرستان آینده برای ما روشن است ‌و از گذشته بهتر خواهد بود.

وی اضافه کرد: با همدلی و اتحاد و وحدت آینده روشن را رقم خواهیم زد و مشکلات لرستان به بازرسین قوه قضاییه مکتوب اعلام و تحویل داده شد.

به گزارش ایرنا، رییس قوه قضاییه در سفر یک روزه خود به لرستان، در فرودگاه خرم‌آباد، مورد استقبال رسمی مقامات استان، رییس کل دادگستری لرستان و جمعی از قضات دستگاه قضا قرار گرفت.

تجدید میثاق با شهدا، دیدار با خانواده شهدا، قضات دادگستری و جمعی از مردم استان، شرکت در شورای اداری و شورای قضایی همچنین نشست خبری با اصحاب رسانه برنامه‌های سفر یک روزه رییس قوه قضاییه به لرستان است.

در سفر رییس‌ قوه قضاییه، محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور، سید احمد مرتضوی مقدم رییس‌ دیوان عالی کشور، غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه و حجت‌الاسلام درویشیان رییس‌ سازمان بازرسی کل کشور حضور دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =