۱۰ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۲۶
کد خبرنگار: 1550
کد خبر: 84279432
۰ نفر

برچسب‌ها

"خیال آبی" نقاش  در نگارخانه الهی

رشت-ایرنا- هنگامی که چیزی را می شنوید فراموش می کنید ، هنگامی که می بینید برایتان یادآوری می شود و هنگامی که تجربه می کنید در واقع آن را درک کرده اید.

در نهمین روز بهار ۱۴۰۰ نمایشگاهی از آثار بهاء الدین محمدی راد در گالری الهی در رشت برپا شد. مجموعه نقاشی های راد که با رویکردی ذهنی و نمادگرا و تصاویری سرشار از رنگ تصویر شده عنوان "خیال آبی" را با خود دارد .

آثار راد با تکنیک اکرلیک و با نگاه ویژه تجسم ناب و جسارت تکنیکی با تاکید بر رنگ آبی و فیروزه ای چشمان مشتاق را به مهمانی رنگ ونور می برد.

تعداد آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه ۲۰ اثر شامل ۱۲ تابلو  در ابعاد بزرگ و هشت اثر آبرنگ در ابعاد کوچکتر است. برگزاری این نمایشگاه فرصتی برای نزدیکی هرچه بیشتر بیننده با لحظه ناب آفرینش نقاشی است.

همچنین روز پنج شنبه دوازدهم فروردین ورکشاپ نقاشی با حضور هنرمند در این نگارخانه برگزار خواهد شد ورود عموم به جهت تجربه خلق اثر به شکل مستقیم برای عموم و به ویژه هنرجویان نقاشی آزاد می باشد.

بهاءالدین محمدی راد متولد ۱۳۴۵ در سال ۱۳۷۷ با مدرک کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شد. در دانشگاه های ایران به عنوان مدرس دروس طراحی فعالیت و آموزش های خود را شروع و اکنون به عنوان عضو هیئت علمی رسمی دانشگاه شهید باهنر کرمان-دانشکده هنر و معماری صبا در گروه کارشناسی نقاشی،  به فعالیت مشغول است و تا کنون نمایشگاه های متعددی  از وی در تهران و  شهرهای دیگر ایران برگزار شده است.

علاقمندان به دیدار از آثار این هنرمند می توانند  تا هفدهم فروردین از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به نگارخانه الهی رشت به نشانی  خیابان گلسار، بلوار گیلان، خیابان ۱۸۸، پلاک ۸، نگارخانه الهی مراجعه کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =