تقوا و خداترسی ویژگی اصلی سربازان گمنام امام زمان (عج) است

سنندج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: بارزترین ویژگی سربازان گمنام امام زمان (عج) آراستگی به تقوا و خداترسی است که در میان نیروهای امنیتی دیگر کشورها به چشم نمی خورد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نیروهای امنیتی در وزارت اطلاعات، واحد اطلاعات سپاه و پلیس امنیت از جمله نیروهای خدومی هستند که در تامین و حفظ امنیت از ابتدای انقلاب تاکنون متحمل زحمات بسیاری شده اند.

وی با اشاره به گستردگی حوزه فعالیت و خدمات سربازان گمنام امام زمان (عج) تاکید کرد: این خدمات در قالب خنثی سازی توطئه‌های از پیش طراحی شده و اخلال گروهکها در امنیت و نیز شناسایی افراد نفوذی و سردسته‌های آنان توانسته‎‌اند امنیت پایدار را برای نظام جمهوری اسلامی برقرار کنند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با تاکید بر اینکه مدافعان حریم امنیت و سربازان گمنام امام زمان (عج) با مجاهدتهای خاموش خود ۲ مساله اصلی دفاع از اسلام و نظام اسلامی را در راس فعالیتهای خود دارند، اضافه کرد:  در این برهه از زمان که جمهوری اسلامی در میانه یک میدان بزرگ جنگ قرار دارد،  همه سرویس‌های جاسوسی معاند دنیا، در برابر هوشیاری، آگاهی و بصیرت مدافعان نظام جمهوری اسلامی راه به جایی نبرده‌اند.

 حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی تاکید کرد: نیروهای امنیتی در دیگر کشورها به دنبال منافع مادی هستند ولی در ایران، این نیروها با برخورداری از خصایص ارزنده‌ای همانند اخلاص در صدد جلب رضایت خدا، امام عصر(عج) و نایب برحق ایشان هستند و به همین دلیل معنویت وجه بارز ویژگیهای این مدافعان بی نام و نشان در دفاع از کیان وطن است.

وی به نقش امنیت در پیشرفت کشور اشاره و یادآور شد: ناامنی در کشورهای منطقه، ترور دانشمندان هسته‌ای و بزرگان کشور و تلاش برای اقدامات خرابکارانه اگرچه جای ناراحتی دارد ولی بخش بزرگی از این اقدامات مخرب در نطفه خفه شده و به همین دلیل نتوانسته است کوچکترین خللی در توسعه و بالندگی ایران اسلامی ایجاد کند و چه بسا به آن سرعت بخشیده است.

نماینده رهبر معظم انقلاب در کردستان با بیان اینکه هرجا دشمن خواسته تا به مردم ایران آسیب زند، با سد محکم دفاعی نیروهای امنیتی و نظامی مواجه شده است، تاکید کرد: این امنیت حاصل خدمات نیروهای اطلاعاتی و امنیتی است که در سکوت و گمنامی آسایش را برای همه مردم کشور، فارغ از نوع نگاه آنان به نظام جمهوری اسلامی، تامین می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی به نقش بازدارنده تلاش و دفاع نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور در برابر تجاوز و زیاده‌خواهی دشمنان هم اشاره و اظهار داشت: اقتدار، هوشیاری و اشارف بر اوضاع باشعث شده تا آسیبهای دشمن به حداقل رسیده و نتوانند ترفندهای شوم خود را علیه ملت ایران پیاده کنند.

وی تاکید کرد: این مدافعان گمنام در بخش های مختلف، در حفظ و حراست از مسائل کلان امنیتی، تامین امنیت مرزها و ساماندهی امور برون مرزی توانسته اند به خوبی عمل کرده وآسایش و رفاه داخلی را فراهم کنند.

میلاد با سعادت و خجسته سالروز میلاد بقیة الله الاعظم(عج) و هفته منتهی به این ایام فرخنده در تقویم رسمی جمهوری اسلامی به نام هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =