سربازان گمنام امام زمان(عج) ستون امنیت کشور هستند

کرج - ایرنا - معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان (عج) ستون امنیت کشور هستند گفت: خداوند منان را شاکریم که نعمت برخورداری از سربازان و مجاهدان فی سبیل الله را در تشکیلات ولایی وزارت اطلاعات، نصیب مردم ایران اسلامی کرده است.

غفورقاسم پور روز سه شنبه با تبریک نیمه شعبان میلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) است با تبعیت از رهبری فرزانه انقلاب اسلامی ضامن امنیت و اقتدار امروز کشور هستند.

وی با قدردانی از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) افزود: یاد و خاطره شهدای بزرگواری که در این راه از جان خود گذشتند تا مردم در امنیت کامل بتوانند را گرامی می داریم و از تلاش های مجاهدانه سربازان گمنام امام زمان (عج) در حفظ منافع و مصالح ملی قدردانی می کنیم.

فرماندار کرج با بیان اینکه تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری و امنیت پایدار موجب  توسعه ، پیشرفت و ترقی کشور  است، افزود: بی شک  فتح  قله های علم و توسعه و دستیابی در سایه این تدابیر حکیمانه امنیت پایدار حاصل شده و این روند  به لطف خداوند و وجود رهبری فرزانه با سرعت و دقت ادامه می یاید. 

قاسم پور گفت:  امروز نقش پررنگ و مقتدرانه  نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی موجب شده تا ایران اسلامی  به فضل الهی  مسیر ام القرای جهان اسلام را در پیش گیرد و اگر نقش آفرینی و تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و مجاهدان این راه  نباشد این امنیت و توسعه اتفاق نخواهد افتاد.

معاون استاندار البرز در ادامه خاطر نشان کرد: در واقع هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) فرصت مناسبی است تا با رمزگشایی از آنچه عامل ایجاد امنیت پایدار است از تلاش های خستگی ناپذیر این عزیزان به نحوشایسته قدردانی شود، کسانی که با نثار جان خود همواره در خط مقدم برخورد با عوامل ضد امنیتی که شاخص ترین آن تهدیدات تروریستی است قرار دارند تا ارمغان جانفشانی و ایثارگری آنان، آسایش و رفاه آحاد جامعه باشد.

قاسم پور ادامه داد: دستاوردهای سربازان گمنام امام زمان(عج) نه تنها موجب آسایش و رفاه و تامین حفظ جان ومال و ناموس مردم است بلکه موجب ثبات اقتصادی واجتماعی نیزگردیده است و شمول برکات این سرمایه ارزشمند انسانی بسیار فراوان است.
 
وی گفت: به پاس موهبت ارزشمند امنیت، خداوند منان را شاکریم که نعمت برخورداری از سربازان و مجاهدان فی سبیل الله را در تشکیلات ولایی وزارت اطلاعات، نصیب مردم ایران اسلامی نموده است.
 
وی افزود: ‌این سرمایه ارزشمند مرهون خلوص، ولایتمداری و جانفشانی سربازان گمنام امام زمان(عج ) است که با توکل به خداوند منان واستعانت از رهنمود های امام راحل(ره) و رهبری معظم انقلاب(حفظه الله)، هوشیارانه و مقتدر در دفاع از کیان این آب و خاک مقتدر و سربلند هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =