مردم از برگزاری دورهمی و رفتن به دامان طبیعت خودداری کنند

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار سرپل ذهاب گفت: با توجه به خطر و تهدید موج چهارم ویروس کرونا، مردم از برگزاری دورهمی و رفتن به دامان طبیعت در ایام پایانی هفته جاری خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، نورالدین فرزادی پور روز سه‌شنبه در جلسه ستاد اضطراری کرونا افزود: بیش از یکسال هست که کشور درگیر ویروس کروناست و کادر درمان، فعالان عرصه سلامت و شبکه بهداشت و درمان و ستاد کرونا با تمهید برنامه‌های خوب و مقابله‌ای توانسته اند، موضوع را با همکاری مردم مدیریت کنند.

وی اظهار داشت: هم اکنون رنگ وضعیت شهرستان از نظر کرونا زرد است و بخاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم، بخشی از محدودیت‌ها برداشته شده است.

فرماندار سرپل ذهاب گفت: این روزها تغییر رنگ وضعیت شهرهای همجوار تهدید جدی است چنانچه این وضعیت به شهرستان ما هم سرایت پیدا کند محدودیت‌های اولیه مجدد بر می گردد.

فرزادی پور اضافه کرد: در صورت تغییر شرایط فعلی و رسیدن به وضعیت قرمز، باید اعمال مقررات شود که در این میان بازار و کسبه محدودیت بیشتری خواهند داشت.

او یادآور شد: در یکی دو روز آینده و روز طبیعت که مردم به دامن طبیعت می‌روند خطر سرایت ویروس کرونا بیشتر است و تهدیدی برای سلامت مردم خواهد بود.

فرماندار سرپل افزود: از مردم این شهرستان تقاضا داریم که این روز را هم همانند روزهای گذشته مدیریت کرده و در منازل خود بمانند و به دامن طبیعت نروند.

وی ضمن عذرخواهی از اینکه نتوانستیم در ایام نوروز میزبان میهمانان و گردشگران از سراسر کشور باشیم گفت: امیدواریم ویروس کرونا ریشه کن شده و سلامت کامل به مردم برگردد.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =