۱۰ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۳۲
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84279349
۰ نفر

برچسب‌ها

امام‌جمعه یزد: پلیس با روحیه روانشناسی به مردم محبت کند

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه کار پلیس در عین حال سخت، ولی متنوع است، گفت: ماموران این نهاد در خدمات رسانی به وظیفه قانونی خود عمل کنند، از غیر خدا اصلا نترسند و با روحیه روانشناسی همواره به مردم محبت و خدمت کنند.

به گزارش عصر سه‌شنبه پایگاه خبری پلیس، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در دیدار فرمانده و رییسان پلیس‌های تخصصی استان با بیان اینکه خدمت پلیس در جامعه از بالاترین خدمات است افزود: تکلیف پلیس در قبال افراد جامعه زیاد است و باید قدر این کار را بدانند که این یک توفیق الهی است.

وی با تبریک سال جدید و قدردانی از خدمات و فداکاری نیروهای نظامی و انتظامی استان در سال گذشته ادامه داد: « دشمن چیزی نیست که نگران آن باشید، روحیه‌ خود را روز به روز قوی کنید، خداوند و ملت پشتیبان شما هستند، چون شما حق هستید.»

امام جمعه یزد با بیان اینکه کارهای پلیس باید رنگ خدایی و الهی داشته باشد ،تصریح کرد: ممکن است همه افراد جامعه از عملکرد و اقدامات پلیس راضی نباشند اما چون نیروی انتظامی انجام وظیفه می کند، خداوند پاداش کارهایش را می دهد.

ناصری یزدی با بیان اینکه حرکت پلیس برای  تامین آسایش مردم است و کار باید برای رضایت خدا و خدمت به مردم انجام شود، تصریح کرد: چرا که وقتی کار خدایی باشد هم وجدان انسان راحت تر است و هم ارزش کار حفظ می شود.

در این دیدار سرتیپ عباسعلی بهدانی‌فرد  فرمانده انتظامی استان یزد با قدردانی از حمایت های معنوی آیت‌الله ناصری یزدی از پلیس گفت: با پشتیبانی ها و رهنمودهای شما و اقدامات انجام شده از سوی پلیس در این استان  معضل و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه کارکنان پلیس بی وقفه در حوزه های مختلف تلاش دارند، خاطرنشان کرد: با عنایت خداوند متعال موضوع های  مختلف در کمترین زمان ممکن رفع و عوامل نا امنی دستگیر و کشف خوبی در حوزه موادمخدر و کالای قاچاق به دست آمد ،آنچه که ریشه ناامنی و باعث مشکلات انتظامی و امنیتی است در رصد کامل پلیس قرار دارد و در بحث کنترل جرایم اتفاق خوبی صورت گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =