۶ هزار و ۶۸۵ نفر نهم فروردین از جاذبه‌های گردشگری لرستان دیدن کردند

خرم‌آباد - ایرنا - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: ۶ هزار و ۶۸۵ نفر نهم فروردین ماه جاری از جاذبه‌های‌ تاریخی، طبیعی و گردشگری این استان دیدن کردند.

اسکندر فلاح وند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا بازدید از جاذبه های گردشگری در صورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی امکانپذیر است و برگزاری تورهای گردشگری با وسایل نقلیه عمومی ممانعت ندارد.

وی اظهار داشت: در نهمین روز از فروردین ماه جاری سه هزار و۱۶۰ نفر از جاذبه‌های تاریخی فرهنگی، ۲هزار و ۳۸۵ نفر از جاذبه های طبیعی و یک هزار و۱۴۰ نفر از جاذبه های دست ساز استان بازدید کردند.

فلاح وند ادامه داد: روز گذشته از ۳۴ رستوران و مجتمع بین راهی و ۱۱ دفتر خدمات مسافرتی استان بازدید شد.

فلاح وند ادامه داد: به منظور سلامت مسافران نوروزی و رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی، امکان اقامت مسافران، تنها در مراکز اقامتی و تاسیسات دارای پروانه بهره برداری استان وجود دارد و سایر اماکن از جمله مهمانپذیرهای ادارات و دستگاه های اجرایی این اجازه را ندارند.

۱۴۲واحد اقامتی از جمله هتل، مهمانپذیر، اقامتگاه بوم گردی، سفره خانه‌های سنتی و مجتمع‌های خدماتی بین راهی لرستان به مسافران ارائه خدمت می کنند که ۲۲ هتل با ظرفیت یکهزار و ۷۰۵ تخت و ۱۰ مهمانپذیر با ظرفیت ۲۹۰ تخت از جمله این مراکز هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =