۴۹ نفر برای شوراهای شهر جویبار و کوهیخیل ثبت نام کردند

ساری – ایرنا – فرماندار جویبار گفت که برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر جویبار و کوهیخیل ۴۹ داوطلب ثبت نام کردند.

سید علی اسد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که ۳۹ نفر برای شورای شهر جویبار و ۱۰ نفر هم برای شهر کوهیخیل ثبت نام کردند.

وی با اعلام این که آمار داوطلبان نامزدی نسبت به دوره شورای پنجم کاهشی بوده ، گفت: در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر جویبار و کوهیخیل ۶۰ نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۴۹ نفر برای شهر جویبار و ۱۱ نفر هم برای شهر کوهیخیل بودند.

فرماندار جویبار با بیان اینکه در ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر جویبار و کوهیخیل ۹۶ درصد داوطلبان ثبت نام کننده را مردان و ۴۰ درصد دیگر را زنان تشکیل داده اند، افزود: در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر جویبار و کوهیخیل ۶ نامزد زن ثبت نام کرده بودند که از این تعداد پنج نفر در حوزه شهر جویبار و یک نفر هم در حوزه شهر کوهیخیل بودند.

اسد با اعلام این که از مجموع داوطلبان نامزدی پنج دارای مدرک فوق دیپلم، ۳۰ نفر کارشناسی و ۱۴ نفر هم دارای مدرک فوق لیسانس هستند ، گفت :  هشت نفر از ثبت نام شدگان بازنشسته ،۱۲ نفر کارمند،۲ نفر بیکار ،۱۵ نفر دارای شغل آزاد ، یک نفر وکیل و ۶ نفر دیگر هم دارای مشاغل دیگر هستند.

فرماندار جویبار با اشاره به اینکه زیرساخت های لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات مهیا می شود، گفت: همه در انتخابات امانت دار هستیم و باید به بهترین نحو وظایف خود را انجام دهیم.

اسد در پایان با اعلام اینکه همه باید به سلایق، علایق و انتخاب مردم احترام بگذاریم، افزود : ما به مشارکت حداکثری نیاز داریم چرا که اگر مشارکت در انتخابات پایین باشد، توطئه های دشمن بیشتر بروز می کند.

تعداد اعضای شورای شهر جویبار و کوهیخیل هر کدام پنج نفر است.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ماه امسال برگزار می شود .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha