امام جمعه بجنورد: سربازان گمنام امام زمان(عج) زمینه‌ساز توسعه هستند

بجنورد-ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: یکی از لازمه‌های توسعه و رشد کشور تامین و وجود امنیت است، در این زمنیه سربازان گمنام امام زمان (عج) نقش بسیار کلیدی و تاثیرگذار دارند.

حجت الاسلام رضا نوری روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: توسعه و پیشرفت در هر جامعه، نیازمند تامین امنیت است و در این زمینه، سربازان گمنام امام زمان(عج) با رصد جامعه و اشراف اطلاعاتی، تلاش دارند تا آسیب ها و مشکلات را شناسایی کنند.

وی تصریح کرد: یکی از مولفه های مهم در کنار معیشت و فرهنگ، امنیت است، برای تامین آن باید مجموعه های مختلف دست به دست دهند تا شاهد وجود امنیت در جامعه باشیم.

حجت الاسلام نوری گفت: ایران اسلامی ما، بدخواه و دشمن زیاد دارد، از ابتدای انقلاب اسلامی شاهد توطئه های دشمنان و ترورها بودیم، اما با وجود سربازان گمنام امام زمان(عج) دشمنان در رسیدن به اهداف خود ناکام مانده اند.

امام جمعه بجنورد گفت: سربازان گمنام، بدون نام و نشان، فضای کشور را رصد می کنند و در بسیاری موارد جلوی مشکلات را گرفته اند.

وی افزود: بر همه آشکار است که انجام فعالیت اقتصادی، فرهنگی بدون وجود امنیت میسر نیست، لازمه حضور سرمایه گذار در جامعه و کار برای رشد و توسعه اقتصادی، تامین و وجود امنیت است. 

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه وجود امنیت سبب می شود تا بسترها برای توسعه همه جانبه در جامعه مهیا شود اظهار داشت: در این زمینه سربازان گمنام امام زمان(عج) نقش بسیار ارزنده ای دارند.

وی با اشاره به تنوع قومیت ها و فرهنگ ها در خراسان شمالی افزود: خوشبختانه در این استان، شیعه و سنی و اقوام مختلف به صورت مسالمت آمیز در کنار هم زندگی کرده و می کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خاطرنشان کرد: این استان با تلاش تمامی نیروهای امنیتی و انتظامی بویژه  سربازان گمنام امام زمان(عج) و وجود وحدت بین تمامی اقوام و شیعه و سنی یکی از استان امن کشور است.  

میلاد امام زمان (عج) روز سربازان گمنام ولی عصر نام گرفته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =