۹۷۰ تن میوه با نرخ مصوب تنظیم بازار در قزوین توزیع شد

قزوین - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: از ۲۷ اسفند ماه تاکنون ۹۷۰ سیب و پرتقال در استان با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار بین مصرف کنندگان توزیع شده است.

به گزارش ایرنا، عزیزالله افضلی روز سه شنبه در نشست ستاد تنظیم بازار کالاهای اساسی استان قزوین افزود: ٨٠٠ تن پرتقال و ٤٠٠ تن سیب برای شب عید و تعطیلات نوروزی در نظر گرفته بودیم که تاکنون ٥٩٥ تن پرتقال و ۳۷۵ تن سیب توزیع داشتیم.

وی با بیان اینکه کیفیت این میوه مناسب و بالا بوده است،افزود: کار توزیع میوه تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در ادامه با اشاره به عرضه مرغ در بازه زمانی ۲۵ اسفند ماه پارسال تا ۸ فروردین ۱۴۰۰ بیش از نیاز بازار، گفت: در زمینه تولید و تامین و توزیع مرغ هیچ نگرانی نداریم و تدابیر لازم اندیشیده شده است. 

این مسوول گفت: روزانه بین ۱۲۰ تا ۱۸۰ تن توزیع مرغ را در بازار استان در دستور کار قرار داده ایم.

افضلی همچنین اظهار داشت:  در سال گذشته بر اساس گزارشات سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، قزوین در ردیف استان های برتر کشور در تنظیم بازار کشور قرار گرفت که امیدواریم این رویه در سال جدید نیز ادامه یابد.

وی با اشاره به نام گذای سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، افزود: امیدواریم در سال جدید شاهد تلاش جدی همه نهادها و دستگاه های مسوول در زمینه برداشتن موانع تولید باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =