۱۰ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۳۰
کد خبرنگار: 832
کد خبر: 84279090
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاهی از فرهنگ نوروز در وزارت خارجه روسیه

مسکو - ایرنا - انجمن دانشجویان ایرانی مقیم مسکو اقدام به برپایی نمایشگاهی از فرهنگ نوروز در دانشگاه دولتی وزارت خارجه روسیه کرد که با استقبال اساتید و دانشجویان این دانشگاه و همچنین دیپلمات های این کشور مواجه شد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا نمایشگاه جشن عید نوروز و عید نیمه شعبان با همت انجمن دانشجویان ایرانی مسکو در دانشگاه دولتی روابط بین الملل مسکو (دانشگاه وزارت امور خارجه روسیه) برگزار شد.

در این برنامه اعضای انجمن با نمایش صنایع دستی، سفره هفت سین و پذیرایی به معرفی فرهنگ و تمدن ایرانی  و همچنین سال نوی ایرانی‌ پرداختند.

این نمایشگاه که تا آخر این هفته برپاست همزمان با جشن نیمه شعبان با سخنرانی نجفی رایزن علمی سفارت ایران در فدراسیون روسیه با موضوع «فرهنگ، اتحاد دهنده اصلی ملت ها» افتتاح شد.  در این مراسم  به شرکت کنندگان هدایای فرهنگی از جمله کتاب هایی با عنوان ایران و نوروز و کتابت نامشان به خط نستعلیق اهدا شد.

علی حیدری صدیق دبیر انجمن دانشجویان ایرانی مسکو ازحمایت دانشگاه دولتی روابط بین الملل مسکو، سفارت  جمهوری اسلامی ایران و رایزن های علمی و فرهنگی در برگزاری این نمایشگاه قدردانی کرد.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =