وزارت اطلاعات حافظ انقلاب اسلامی و پشتیبان مردم است

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز گفت: امروز وزارت اطلاعات به عنوان یک دستگاه مقتدر اطلاعاتی در کنار سایر دستگاه های امنیتی اطلاعاتی پشتیبان مردم و حافظ انقلاب اسلامی است.

سردار عباسعلی محمدیان روز سه شنبه به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت که با توجه به گستردگی و تنوع روش های هجوم دشمنان انقلاب اسلامی اعم از جریان نفوذ فرهنگی، اخلال اقتصادی و قاچاق کالا، مواد مخدر  و جاسوسی و ده ها عرصه دیگر سربازان گمنام امام زمان (عج)  مسوولیت بزرگی را عهده دار هستند.

وی اضافه کرد: امنیت پایدار یکی از زیرساخت های زندگی بشر است  که اگر این مهم میسر نشود، اقتصاد و سرمایه گذاری، تولید و در یک جمله  زندگی مردم مختل خواهد شد و این سربازان مجاهدانه در این میدان می کوشند که آسیبی به ملت ایران نمی رسد و  سرباز گمنام امام زمان (عج) زیبنده این سربازان مخلص است.
سردار محمدیان افزود: نامگذاری میلاد حضرت مهدی (عج) به عنوان سربازان گمنامش، بیانگر نقش و جایگاه ویژه و تأثیر گذار وزارت اطلاعات و دستگاه‌های امنیتی در حفاظت از ارزش‌های اسلامی و منافع ملی در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب است.
وی یادآورشد: نیروی انتظامی نیز همچون گذشته در کنار سربازان گمنام امام زمان آماده هرگونه جانفشانی برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در عرصه امنیتی و مبارزه با مفاسد اقتصادی و سایر حوزه ها است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =