۴۵۰ میلیارد تومان برای خرید اتوبوس‌های جدید تهران تعلق گرفت

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار به این شرکت تعلق گرفته است که با استفاده از آن، نسبت به خریداری اتوبوس‌های جدید در سال ۱۴۰۰ اقدام کند.

به گزارش ایرنا،  از اعلام شهرداری تهران، محمود ترفع روز سه شنبه با اعلام این خبر افزود: شرکت واحد اتوبوسرانی در روزهای پایانی سال ۹۹ موفق شد تا اوراق مشارکت برای خرید اتوبوس های جدید را نهایی کند.

وی در ادامه به افزایش فاصله زمانی اتوبوس ها در روزهای تعطیلات نوروز اشاره کرد و افزود: تنظیم زمان حرکت اتوبوس‌ها در این ایام، متناسب با تقاضای سفر است و حمل و نقل عمومی نه فقط در تهران، بلکه در همه جای دنیا تقاضامحور به شمار می آید.

ترفع اظهارداشت: در شرایطی که بخش عمده‌ای از مشاغل به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شدند اما این موضوع باعث ایجاد یک فرصت برای همکاران ما در حوزه اتوبوسرانی شد تا ضمن استمرار خدمات خود، نسبت به رفع عیب اتوبوس‌های فرسوده و معیوب اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تاکید کرد: به رغم اینکه در سال ۹۹ فشار بسیار زیادی بر دوش همکارانم در شرکت واحد قرار داشت اما سرویس‌دهی ما حتی یک ساعت نیز قطع نشد و در تعطیلات نوروز، علاوه بر فعالیت خطوط عادی، خطوط بی‌آرتی به فعالیت شبانه‌روزی خود ادامه می‌دهند.

وی اضافه کرد: از ۱۴ فروردین و با آغاز فعالیت تمامی بخش ها، حد فاصل زمانی اتوبوس ها و بی آر تی ها نیز متناسب با افزایش تقاضا کاهش می یابد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha