پروتکل‌های بهداشتی در اماکن اقامتی قصرشیرین رعایت می‌شود

قصرشیرین - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قصرشیرین گفت: پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا در اماکن اقامتی و هتل‌های این شهرستان در حد مطلوب رعایت می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت خدرویسی روز سه‌شنبه در بازدید از روند اجرای پروتکل‌های بهداشتی در هتل‌های قصرشیرین افزود: با همکاری ادارات مربوطه و تشدید نظارت، اکنون روند رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در اماکن اقامتی مناسب است.
وی اضافه کرد: قصرشیرین از نظر وضعیت کرونا در سطح آبی قرار دارد ولی از مردم بویژه شهروندان تقاضا داریم با توجه به روند رو به رشد بیماری، به این شهرستان سفر نکنند.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قصرشیرین اظهار داشت: ۱۴ هتل و اماکن اقامتی در شهرستان داریم که از این تعداد، سه هتل، یک خانه مسافر و یک سفره خانه سنتی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعال هستند و روزانه ظرفیت پذیرش ۲۶۰ مسافر را دارند.

خدرویسی یادآور شد: ویروس کرونا در کمین افراد است و سلامت همگان را تهدید می‌کند از این رو از مردم درخواست می‌کنیم برنامه‌های سفر و مسافرت خود را با توجه به نارنجی و زرد بودن شهرهای همجوار و افزایش مبتلایان به این ویروس منحوس، لغو کنند.

او گفت: هر گونه عادی انگاری باعث سرایت ویروس کرونا و افزایش شمار مبتلایان به این ویروس منحوس می‌شود از این رو باید رعایت دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیریم.  

شهرستان قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن و ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق دارد که در این امتداد ۲ مرز رسمی خسروی و پرویزخان فعال است.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =