بیش از ۱.۸ تن مرغ زنده در میاندوآب کشف شد

مهاباد- ایرنا- سرپرست انتظامی میاندوآب گفت: با هوشیاری ماموران انتظامی یک هزار و ۸۴۰ کیلوگرم مرغ زنده گوشتی خارج از شبکه توزیع که در حال انتقال از این شهرستان بود، کشف و ضبط شد.

سرهنگ فخرالدین رستم‌پور روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با هوشیاری ماموران این انتظامی، ۲ دستگاه خودرو سایپا که پس از بارگیری از یک مرغداری در محور میاندوآب- شاهین‌دژ در حال تردد بودند، متوقف شدند.

وی افزود: پس از بررسی های لازم مشخص شد که این میزان مرغ، متعلق به یکی از مالکان مرغداری‌های حاشیه شهر میاندوآب بوده و اقدام به فروش آزاد و خارج از شبکه توزیع ‌کرده است. 

سرپرست انتظامی میاندوآب با بیان اینکه موضوع تحت بررسی ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتظامی میاندوآب قرار گرفت، افزود: در بازرسی از این خودروها ۵۹۲ قطعه مرغ زنده به وزن یک تن و ۸۴۰ کیلوگرم که فاقد مجوز توزیع بود، کشف و ضبط شد.

سرهنگ رستم پور ارزش این محموله ها را بیش از ۳۸۰ میلیون ریال اعلام کرد.

وی بیان کرد: در این رابطه ۲ دستگاه خودرو وانت نیسان توقیف، چهار نفر متهم دستگیر و مرغ‌های زنده مکشوفه با هماهنگی مقام قضایی و اداره صنعت، معدن و تجارت صمت جهت ذبح و توزیع به نرخ مصوب در شهرستان تحویل کشتارگاه شد.

در اوایل سال‌جاری هم ۲۲ تن گوشت مرغ خارج از شبکه توزیع در شهرستان میاندوآب کشف شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =