افزایش نشاط  ورزشی به تحقق شعار سال ۱۴۰۰ کمک می‌کند

اصفهان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان گفت: افزایش شور و نشاط اجتماعی ناشی از ورزش به‌ویژه در بخش جوانان زمینه تحقق هرچه بیشتر شعار سال ۱۴۰۰ را فراهم می‌کند.

سید محمد طباطبایی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ورزش چه در بُعد قهرمانی و چه در بخش همگانی نقش کلیدی در افزایش نشاط در جامعه دارد بنابراین توجه روز افزون به آن سبب پیشرفت در سایر بخش‌ها خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ورزش باید در تمام ابعاد زندگی جریان داشته باشد ادامه داد: جوانان جمعیتی مولد و فعال در بخش تولید هستند لذا اهمیت هرچه بیشتر به نشاط و سرزندگی آنان سبب افزایش فعالیت و خلاقیت آنان می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان با بیان اینکه سلامتی فکری و فیزیکی میزان خلاقیت و ایده پردازی را بیشتر می‌کند گفت: همین امر موفقیت در تحصیل و شغل را در پی دارد که خود زمینه ساز پیشرفت و توسعه استان و کشور است.

طباطبایی ورزش را مرتبط با تمامی مسائل اجتماعی دانست و اظهارداشت: رفع آسیب‌های اجتماعی و بهبود در این زمینه نیازمند برنامه ریزی و تدوین برنامه‌هایی برای افزایش علاقه و توجه مردم به مباحث ورزشی است.

مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان خاطرنشان کرد: بر همین اساس قرار است کارگروه تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها در اداره کل در همین روزها تشکیل شود تا مباحث اصلی و زیربنایی در این حوزه را بهتر دنبال کنیم.

طباطبایی افزود: تمامی معاونت‌ها و زیرمجموعه‌های ورزش و بخصوص جوانان استان در تحقق شعار ۱۴۰۰ نقش دارند و البته همکاری سایر دستگاه‌ها نیز امری ضروری است.

به گزارش ایرنا، رهبر انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۰ را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =