۱۰ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۰۸
کد خبرنگار: 2144
کد خبر: 84278813
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار هرسین: امنیت، اولویت اصلی در سرمایه گذاری است

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار هرسین گفت: اولویت بخش خصوصی برای فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری، شناسایی مناطقی دارای امنیت محیطی و اقتصادی بالا است.

عباداله کنجوریان روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ضمن تبریک هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: وزارت اطلاعات در برهه‌های زمانی و فراز و نشیب داخلی و بین المللی، جایگاه کلیدی خود را در صیانت از ارزش‌های نظام و دستاوردهای انقلاب به اثبات رسانده و با فداکاری و ایثار موجبات تعالی این ارزش‌ها را فراهم ساخته اند.
او با اشاره به اینکه امنیت بعنوان مهمترین رکن توسعه در جامعه از مهمترین راهبردهایی است که با تلاش شبانه روزی سربازان‌ گمنام امام‌ زمان (عج) محقق می‌شود، افزود: در سایه این ایثارگری هاست که دانشمندان ما در حوزه‌های مختلف علمی، نظامی، فناوری، فرهنگی و اقتصادی کشور به پیشرفت شگرفی دست یافتند.
کنجوریان با بیان اینکه امنیت مهمترین رکن و جزء لاینفک و خاستگاه اصلی سرمایه گذاران در فعالیت های اقتصادی محسوب میشود، تاکید کرد: همان گونه که به اثبات رسیده وزارت اطلاعات توانسته با ایجاد فضایی مبتنی بر امنیت اقتصادی، مشوقی برای حضور هر چه بیشتر بخش خصوصی در حوزه تولید کشور باشد و بر همین اساس تولید کنندگان نیز با آسایش و امنیت خاطر به فعالیت ادامه می‌دهند.
فرماندار هرسین اظهار داشت: امنیت و آسایش روانی یا همان احساس امنیت نتیجه فعالیت ها و زحمات شبانه روزی نیروهای امنیتی و سربازان گمنام امام‌ زمان (عج) در این شهرستان است و این پتانسیل مهم می‌تواند ظرفیتی برای ورود سرمایه گذاران و توسعه شهرستان باشد.
شهرستان هرسین در جنوب شرق استان کرمانشاه قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =