اولویت اصلی پلیس استفاده از فناوری روز در ماموریت هاست

ارومیه- ایرنا- جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: اولویت اصلی پلیس استفاده از فناوری روز در ماموریت ها بوده که در این راستا گام های اساسی برداشته شده است.

سردار سرتیپ دوم محمد شرفی روز سه شنبه در بازدید از یگان های انتظامی ارومیه افزود: در کنار این امر، باید فرماندهان اشرافیت اطلاعاتی را بالاتر برده و آمادگی عملیاتی را احراز کرده و حفاظت از مقرها و اماکن را مد نظر قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه قبل از اجرای طرح‌های نوروزی، برنامه ریزی های خوبی در راستای تقویت حوزه تعاملی، پیش بینی و تدوین طرح ها و تحلیل اطلاعات و اخبار در آذربایجان غربی صورت گرفته، اضافه کرد: در اجرای ماموریت ها اصل پیش بینی و پیشگیری باید مد نظر پلیس قرار گیرد.

وی بیان کرد: پلیس در حوزه تعاملی در آذربایجان‌غربی پیشرفت خوبی داشته و از ظرفیت های موجود استفاده کرده است.

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی ادامه داد: جرایم و آسیب های اجتماعی در آذربایجان غربی کنترل شده و مدیریت ترافیک در این ایام وضعیت مناسبی داشته و آمار نگران کننده ای در این استان نداشته ایم.

سردار شرفی با اشاره به اینکه برای ۱۳ فروردین امسال تدابیر و تمهیدات خاصی در نظر داریم، اظهار کرد: پلیس تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا بوده و روند اجرای محدودیت ها را با قدرت در حوزه ترافیکی و جاده ای ادامه می دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =