امام جمعه آبادان: سربازان گمنام امام زمان  رکن شکست ناپذیر نظام هستند

آبادان - ایرنا - امام جمعه آبادان گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) رکن شکست ناپذیر نظام هستند که با مجاهدت های شبانه روزی همه نقشه‌ های دشمنان علیه ایران اسلامی را نقش بر آب کرده اند.

حجت الاسلام علی ابراهیمی پور دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) اظهار داشت: حضور پر نشاط ماموران وزارت اطلاعات در ابعاد مختلف نظام سبب هراس بدخواهان و صیانت از نظام  شده است.

وی افزود: این سربازان گمنام با درایت و هوشمندی و تلاش بی وقفه همگام با سایر نیروهای نظامی و انتظامی کشور،  نقشه ها و توطئه های دشمنان را خنثی نموده و با تلاش خود اقتدار اطلاعاتی ایران را به رخ جهانیان کشیده اند.

امام جمعه آبادان امنیت کنونی کشور را مرهون تلاش سربازان گمنام امام زمان( عج)عنوان کرد و گفت: تلاش در جبهه های اعتقادی و امنیتی همان راهی است که سربازان گمنام امام زمان (عج) در آن گام نهاده و در مسیر تامین آرامش و امنیت میهن اسلامی شبانه‌ روز تلاش می کنند. 

وی بیان کرد: به لطف خدا و جهاد این دلیرمردان، امروز کشور سرافراز ایران از هرگونه آسیب و گزندی در امان است و بر خلاف بسیاری از کشورهای منطقه در آرامش کامل و امنیت ستودنی، همچنان با اقتدار و افتخار می درخشد. 

امام جمعه آبادان گفت: این مدافعان حریم امنیت و سربازان گمنام امام زمان (عج) مطابق فرموده امیرالمومنین علی(ع) نمونه صحیح مجهولون فی الارض و معروفون فی السما هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =