شهرداری تهران به ارتقای خدمات شهری در منطقه ۲۰ نگاهی ویژه دارد

شهرری _ ایرنا _ معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اظهار رضایتمندی از تلاش‌های صورت گرفته در شهرداری منطقه ۲۰ - شهرری گفت: ما نگاه ویژه ای به شهرری داریم و باید همواره اقدامات حوزه خدمات شهری در این منطقه ارتقا یابد.  

مجتبی یزدانی روز دوشنبه در جمع مدیران شهرداری منطقه ۲۰ تهران - شهرری افزود: افزایش چشمگیر فضای سبز، فزونی میادین تره بار، بهسازی نقاط بی دفاع شهری و اجرای عالی پروژه های کوچک مقیاس در منطقه ۲۰؛ از نکات شایسته تقدیر است.  

وی اظهار داشت: نواقصی در دفترچه های پیمان فضای سبز و زیباسازی احصا شده که به زودی بر طرف خواهد شد و همچنین مواردی که مربوط به حقوق و دستمزد کارگران است می بایست به سرعت اصلاح و پرداخت ها انجام شود.  

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در پایان با اشاره مرزبندی محلات و نواحی به تخصیص اعتبارات ویژه برای تهیه ماشین آلات نواحی منطقه ۲۰ و ایجاد زیر ساخت های لازم برای بهره گیری از انرژی خورشیدی در بحث فضای سبز با هدف مدیریت بهینه انرژی  تاکید کرد.  

فرهاد افشار شهردار منطقه ۲۰ تهران - شهرری نیز در این نشست ضمن تبریک نوروز ۱۴۰۰ و اعیاد شعبانیه با اشاره به اقدامات اثر بخش حوزه خدمات شهری در گسترش زیر ساخت ها به ویژه در موضوع میادین میوه و تره بار و اثر مثبت آن در سبد مصرفی شهروندان؛ توسعه فضای سبز با رویکرد بهبود محیطی مناسب برای زیست شهروندان؛ افزایش اعتماد و مشارکت را به عنوان دو رکن اصلی سرمایه اجتماعی اشاره کرد و  این اقدامات را مورد تقدیر و تشکر قرار داد.

رضا معلم  معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۲۰ تهران نیز در این نشست  به ارایه گزارش دقیقی از فعالیت های حوزه خدمات شهری پرداخت و در پایان شهرداران نواحی به بیان پیشنهادات و تجربیات خود در راستای بهبود خدمات به شهروندان پرداختند.

منطقه ۲۰ (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و ۲ ناحیه خارج محدوده و ۲۱ محله است.

سرخط اخبار استان‌ها