۱۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۲۹
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 84278632
۱ نفر

برچسب‌ها

سلطانی: ۱۴۰۰ سال شکوفایی قایقرانی ایران است

تهران- ایرنا- ملی‌پوش کایاک زنان، گفت: ۱۴۰۰، سال شکوفایی قایقرانی ایران است و امیدوارم این بیماری هر چه زودتر ریشه کن شود و اتفاقای خوبی رقم بخورد.

سمن سلطانی در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: سال ۱۳۹۹ برای قایقرانی ایران با بحران کرونا به نسبت سال خوبی بود. یک مدت دریاچه آزادی را قرنطینه کردند و بعد از دو ماه توانستیم تمرینات خود را از سر بگیریم. اگر شرایط کرونایی را در نظر بگیریم در این زمان پیشرفت خوبی کردیم.

وی افزود: برگزاری لیگ قایقرانی و پخش زنده تلویزیونی برای اولین بار خیلی باعث پیشرفت قایقرانی شد و قدم بزرگی بود تا قایقرانی ایران بیشتر دیده و حامیان مالی بسیاری جذب این رشته شوند. الان احتیاج به نیروهای جوان داریم تا جایگزین ما در تیم ملی شوند زیرا آینده قایقرانی هستند. همه اینها دست به دست هم داد تا این رشته بیشتر پیشرفت کند.

ملی‌پوش کایاک تلخ‌ترین اتفاق سال ۹۹ را آسیب‌دیدگی خود عنوان کرد و گفت: یک مدت نتوانستم تمرین کنم و درد زیادی را تحمل کردم. یکی دیگر از بدترین اتفاقات ۹۹ مسابقات قهرمان کشوری بود که بخاطر بدشانسی که آوردم به استوپر خوردم و مسابقه ای که صد درصد اول می‌شدم، سوم شدم. هر چند جبران کردم و تا آخر جنگیدم و ناامید نشدم. این اتفاق ممکن است برای هر ورزشکاری در هر سطحی بیفتد.

وی اضافه کرد: بهترین اتفاق سال گذشته این بود که بعد از ۲ ماه تمرینات را شروع کردیم و جدای از آن بخاطر آسیب دیدگی که داشتم مقداری افت کردم اما با کمک مربی و حمایت دوستان و خانواده توانستم دوباره برگردم و تایم‌های خوبی بزنم و دل مربی و دوستانم را شاد کنم. سال ۹۹ در کل سالی پرچالش اما لذت بخش بود.  

سلطانی یادآور شد: هدفم مانند هر سال این است تا از سال، ماه و روزش گذشته بهتر باشم و پیشرفت کنم و دل همه را شاد کنم و پرچم کشورم را بالا ببرم. بنظرم سال ۱۴۰۰، سال شکوفایی قایقرانی ایران است و امیدوارم این بیماری هر چه زودتر ریشه کن شود و اتفاقای خوبی رقم بخورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =