پرتو آذر: کسب سهمیه المپیک با حمایت فدراسیون میسر می‌شود

تهران- ایرنا- ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت: سال گذشته برای دوچرخه‌سواری زنان اتفاقات خوبی آغاز شد و امیدوارم با حمایت و برنامه ریزی بتوانیم اتفاقات بزرگی را همچون کسب سهمیه در بازی‌های آسیایی و المپیک رقم بزنیم.

فرانک پرتو آذر روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: امیدوارم ۱۴۰۰ سالی پر از سلامتی و لبخند باشد و با افتخار آفرینی‌های همیشگی دل مردم را شاد کنیم. امسال بخاطر برنامه حضور در مسابقات از اوایل اسفند در سفر بودم و یک هفته هم در مسابقات ترکیه حضور داشتم.

وی افزود: سال ۹۹ برای دوچرخه‌سواری زنان مانند خیلی از رشته‌های دیگر تحت تاثیر کرونا بود و فعالیت‌های خیلی کمی در سطح مسابقات داشتیم و نتوانستیم تا پایان سال ۲۰۲۰ در مسابقات خارج از ایران حضور پیدا کنیم.

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری اضافه کرد: در هر صورت فرصتی بود تا روی نقاط ضعف خود کار کنیم و برنامه ریزی بلند مدت و منسجمی را در کنار توافق با مربی رده بالای آلمانی برای کسب نتیجه در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ و المپیک ۲۰۲۴ پاریس داشته باشم.

وی تصریح کرد: برای دوچرخه‌سواری زنان در سال گذشته اتفاقات خوبی شروع شد و امیدوارم با حمایت و برنامه ریزی بتوانیم به دستاوردهای بزرگی همچون کسب سهمیه در بازی‌های آسیایی و المپیک برسیم. سال ۹۹ را می‌توانیم با نتایجی که در مسابقات ۱۴۰۰ و بازی های آسیایی ۱۴۰۱ بدست می‌آوریم، ارزیابی کنیم.

پرتوآذر یادآور شد: برنامه حضور در مسابقات را به افشین داوری سرپرست فدراسیون ارائه کردم و وی بسیار برنامه محور است و نگاه حمایت گرانه‌ای داشته و قول مساعدت را به ما داده است تا روادید و بودجه لازم را برای یک سری از مسابقات تهیه کند.

وی در خصوص اتفاقات تلخ و شیرین سال ۹۹ یادآور شد: تلخ‌ترین اتفاق در سال ۹۹ از دست دادن هموطنان و در ورزش هم عدم عقد قرارداد با یک تیم یا برند بود. بهترین اتفاق هم اتمام کارشناسی ارشد در رشته عمران بود؛ علاوه بر این در دوچرخه سواری هم مذاکره موفقیت آمیزی داشتم و خبرش را بعدا اعلام می‌کنم.

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری زنان عنوان کرد: به عنوان پرافتخارترین زن دوچرخه‌سواری ایران و کسی که سالهاست در این زمینه تلاش می‌کند انتظار دارم که دیدگاه رییس جدید فدراسیون نسبت به قهرمانان حمایت گرانه باشد و امیدوارم همین تعداد کم را با بی مهری از دست ندهند. کسب سهمیه المپیک و مدال بازی‌های آسیایی به تنهایی امکان پذیر نیست و فدراسیون و یک تیم قوی و دلسوز می‌تواند این اتفاق را ممکن و تاریخ سازی کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =