رییس مرکز بهداشت: ظرفیت تخت‌های ویژه بیمارستان دلفان تکمیل شد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان دلفان گفت: ظرفیت تخت‌ مراقبت‌های ویژه تنها بیمارستان این شهرستان به دلیل افزایش ابتلای بیماران بدحال کووید ۱۹ تکمیل شده است.

دکتر یوسف جهانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: موارد ابتلا به کووید ۱۹همچنان در شهرستان سیر صعودی دارد و مراجعه بیماران مبتلا به کرونا به مراکز درمانی افزایش پیدا کرده است.

وی به تشدید فعالیت های طرح شهید قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: بیماریابی با شدت  ادامه خواهد داشت تا افراد ناقل بیشتری شناسایی شوند و با قرنطینه آنها از گسترش کرونا جلوگیری شود.

جهانی با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضرورتی اجتناب ناپذیر است اظهار داشت: شیوع کرونا و سرعت انتقال این ویروس بسیار افزایش یافته و آمار مرگ و میر در این شهرستان نگران کننده است.

وی از شهروندان خواست همچنان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، با هدف حفظ سلامت خود و خانواده کوشا باشند.

وی تاکید کرد: استفاده همگانی از ماسک، رعایت فاصله ۲ متری از یکدیگر، شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر، منع سفر و حضور در اجتماعات از جمله نکاتی است که متخصصان برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =