حضور طباطبایی در جلسه آنلاین با رییس فدراسیون جهانی کاراته

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون کاراته ایران در جلسه آنلاین با رییس فدراسیون جهانی گزارش کاملی از فعالیت‌های صورت‌گرفته در کاراته ایران در ماه‌های گذشته را ارائه کرد.

به گزارش ایرنا، چهارمین جلسه آنلاین فدراسیون آسیا و اقیانوسیه با حضور اسپینوز رییس فدراسیون جهانی کاراته امروز به صورت وبینار برگزار شد.

در این جلسه اسپینوز در خصوص شرایط برگزاری مسابقات المپیک و عدم حضور تماشاچی نکاتی را متذکر شد و گفت: تمامی اخبار مهم مربوط به المپیک از طریق سایت فدراسیون جهانی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در خصوص کسب سهمیه المپیک در لیگ جهانی لیسبون نکاتی را یادآور شد و با اشاره به برگزاری بازی‌های جهانی (ورد گیمز) در سال ۲۰۲۲ عنوان کرد: در روزهای آتی علاوه بر انتشار پیش‌نویس تقویم ورزشی سال ۲۰۲۲، نحوه گزینش جهت حضور در رقابت‌های ورد گیمز ۲۰۲۲ نیز اعلام خواهد شد.

در این نشست همچنین رییس فدراسیون آسیا که ریاست کاراته امارات را نیز به عهده دارد با تشریح نحوه برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۱، گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده برای برگزاری این رقابت ها، ارائه کرد.

در ادامه رییس فدراسیون جهانی اعلام کرد با توجه به مذاکرات صورت گرفته با مقامات ورزش فرانسه، برگزاری آخرین مرحله مسابقات گزینشی که قرار است به میزبانی پاریس برگزار شود، قطعی خواهد بود.

طباطبایی نیز در این جلسه گزارشی از فعالیت های انجام شده فدراسیون کاراته کشورمان و همچنین برنامه های آتی این فدراسیون ارائه کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =