تصویب بودجه ۳۱۲ میلیارد تومانی هلال احمر برای تامین داروی نیازمندان

تهران - ایرنا - رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: ۳۰۰میلیارد تومان به ردیف اعتباری سازمان داوطلبان برای کمک به بیماران اضافه شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، محمد نصیری روز دوشنبه با اشاره به افزایش بودجه ردیف اعتباری مربوط به سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در سال ۱۴۰۰، گفت: براساس پیگیری های انجام شده، ردیف اعتباری مربوط به سازمان داوطلبان برای کمک به بیماران که امسال پس از اینکه در سنوات گذشته مجلس در اصلاحیه، بودجه را به جمعیت اختصاص می‌داد در بودجه پیشنهادی دولت با رقم ۱۲میلیارد تومان برای کمیسیون تلفیق ارسال شد.
وی افزود: با پیگیری های شبانه روزی مسئولان هلال احمر و مساعدت کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی مبلغ ۳۰۰میلیارد تومان به این ردیف اضافه شد.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه بودجه اختصاص داده شده اتفاق بسیار خوب و مبارکی است، بیان کرد: امیدواریم بتوانیم در سال جاری به همه بیماران نیازمند که به مراکز درمانی و داروخانه های هلال احمر مراجعه می کنند و توان تهیه و تامین داروهای مورد نیاز خود را ندارند، خدمات شایسته ارائه کنیم.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =