استاندار لرستان: زمینه ظهور مهدی موعود را با انتظار فرج فراهم کنیم

خرم‌آباد - ایرنا - سید موسی خادمی استاندار لرستان در پیامی به مناسبت ولادت امام زمان (عج) گفت: بر ما واجبست در عصر غیبت با انتظار فرج، زمینه‌ ظهور امام عصر(عج) را فراهم کنیم.

به گزارش ایرنا در این پیام آمده است: نیمه شعبان سال روز بزرگداشت با سعادت و فرخنده یگانه منجی عالم بشریت، حجت الله علی العالمین حضرت حجت بن الحسن العسکری پیام آور صلح، آرامش، حافظ امنیت، سلامت و امیدی که همواره جامعه اسلامی را از گزند و آسیب دشمنان محافظت نموده است.

این پیام می‌افزاید: نیمه شعبان به تعبیری فرخنده‌ترین روز آفرینش است و ظهور منجی عالم بشریت بر اساس مشیت الهی، طلوع خورشید رهایی و امید مستضعفین جهان و رنج کشیدگان عالم است.

این پیام اضافه می‌کند: در روزگاری که منتظران برای طلوع آفتاب امید لحظه شماری می‌کنند، بر ما واجبست در عصر غیبت، با انتظار فرج و تمهید مقدمات جامعه را مهیای این مهمان آسمانی کنیم و زمینه‌ ظهور امام عصر(عج) را فراهم سازیم.

استاندار لرستان اضافه می‌کند: این مناسبت خجسته را به عموم مردم ولایت مدار لرستان، همه منتظران واقعی ظهور و خصوصا اداره کل اطلاعات استان و سربازان گمنام امام زمان (عج)، که در ایجاد امنیت، آرامش وآسایش ملت ایران موثر بوده وبا تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر با هوشیاری در کنار سایر نیروهای متعهد و وظیفه شناس نظامی و انتظامی به انجام وظیفه می پردازند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

این پیام می‌افزاید: سلامت ،سعادت و توفیق همگان را در ظل عنایات حضرت ولی عصر(عج) و در سایه سار ولایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، از خداوند متعال مسألت دارم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =