۲هزار میلیاردریال دربخش صنعتی ومعدنی بندرلنگه سرمایه‌گذاری شد

بندرعباس- ایرنا- فرماندار بندرلنگه گفت: ۱۲ طرح سرمایه گذاری در بخش صنعتی، معدنی و خدماتی با هزینه‌ای افزون بر ۲هزار و ۷۱۰ میلیارد ریال پارسال دراین شهرستان به بهره برداری رسید.

احمد شیبانی روز دوشنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: همچنین در سال گذشته تعداد ۵۸ طرح با هزینه‌ای افزون بر ۱۶۰میلیارد ریال در بخش انرژی و سه طرح با هزینه‌ای افزون بر ۱۲۰ میلیارد ریال در حوزه راهداری وحمل و نقل جاده ای تقدیم مردم بندرلنگه شد.
وی بیان داشت: سال گذشته کشاورزی، منابع طبیعی و شیلات تعداد ۲۵ پروژه با هزینه ۳۷۰ میلیارد ریال، توسعه و خدمات شهری تعداد۱۴پروژه با هزینه ۸۰ میلیارد ریال و طرح‌های آبرسانی شهری و روستایی به تعداد ۱۱ پروژه با هزینه ۳۲۰ میلیارد ریال افتتاح شده است.
فرماندار بندرلنگه اظهارداشت: تعداد ۱۸ طرح شامل استخرشنا، سالن ورزشی و زمین چمن مصنوعی با هزینه  ۲۷۰ میلیارد ریال، تعداد هشت طرح بندری با هزینه ۱۴۰ میلیارد ریال و تعداد ۹ طرح با هزینه‌ ۶۰ میلیارد ریال در بخش توسعه و خدمات روستایی، ۶ طرح با هزینه ‌۷۰ میلیارد ریال در بخش بهداشت و درمان وامداد جاده ای و یک پروژه با هزینه‌ چهار میلیارد ریال در بخش منابع آب (تغذیه مصنوعی دشت گزیر) سال گذشته به بهره برداری رسیده است.
شیبانی ادامه داد: افتتاح جاده چهارخطه محور بندرخمیر پارسیان بندرلنگه به طول۳۳کیلومتر و هزینه سه هزار میلیارد ریال و آغاز ساخت طرم مسکن ملی با هزینه ۷۲۰ میلیارد ریال از طرح‌های شاخصی بوده که پارسال با حضور وزیر راه وشهرسازی انجام شد.
وی ادامه داد: فصل آموزش عمومی با افتتاح ۱۰ طرح احداث فضای آموزشی با هزینه‌ای افزون بر ۶۰ میلیارد ریال از دیگر طرح‌های شاخصی بوده که سال ۹۹ به بهره برداری رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =