مالکان مسکن مهر پیشوا برای دریافت کارت اقساط خود اقدام کنند

تهران- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه مسئولیت ساخت ۱۰۰ هزار و ۲۱۱ واحد مسکن مهر به این اداره‌کل واگذار شده بود، گفت: از این تعداد فقط ٦٠ واحد در شهرستان پیشوا باقیمانده بود و این واحدها نیز آماده تحویل است و از متقاضیان می‌خواهیم برای دریافت کارت اقساط خود اقدام کنند.

خلیل محبت خواه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۳۱۸ هزار و ۶۹۹ واحد مسکن مهر برای استان تهران در نظر گرفته شده بود.

وی خاطرنشان کرد: از این تعداد ساخت ۳۸ هزار و ۵۲۶ پروژه مسکن مهر بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بود که تاکنون ۳۵ هزار و ۲۹۶ واحد یعنی ۹۲ درصد آن به بهره‌برداری رسیده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت:‌ عملیات اجرایی احداث ۹۵ هزار و ۷۴۵ پروژه مسکن مهر نیز بر عهده شرکت عمران شهر جدید پرند و  ۸۱ هزار و ۱۲۴ واحد بر عهده شرکت عمران شهر جدید پردیس است.

محبت‌خواه افزود: همچنین ساخت سه هزار و ۹۳ واحد مسکن مهر برای شهر اندیشه در نظر گرفته شده بود که تمام این واحدها احداث و به متقاضیان تحویل داده شد.

وی توضیح داد: ساخت مسکن در شهرهای بالای ۲۵ هزارنفر جمعیت در استان تهران شامل رباط کریم، اسلامشهر، دماوند، پیشوا، شهریار و پاکدشت بر عهده اداره کل راه شهرسازی و زیر ٢٥ هزار نفر بر عهده بنیاد مسکن استان است.

به گفته محبت خواه تعهد مسکن مهر اداره کل راه و شهرسازی استان تهران همزمان با نوروز ١٤٠٠ به اتمام رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =