استاندار قزوین: امنیت به عنوان یکی از مهمترین ارکان توسعه است

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت : امنیت امروز به عنوان یکی از مهمترین ارکان توسعه مورد توجه جدی همه اندیشمندان توسعه و حاکمان کشورها قرار دارد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین ، پیام هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان سالروز میلاد باسعادت حضرت ولی عصر(عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) به شرح ذیل است:

امروزه امنیت به عنوان یکی از مهمترین ارکان توسعه مورد توجه جدی همه اندیشمندان توسعه و حاکمان کشورها قرار دارد.
بطور کلی سطح احساس امنیت در جامعه با میزان پیشرفت و شکوفایی کشورها رابطه مستقیم و تنگاتنگ دارد و به هر نسبت که میزان احساس امنیت در جامعه افزایش یابد، زمینه رشد و خلاقیت نیز افزایش می‌یابد.
بدون شک یکی از مجموعه های موثر در ایجاد و تامین امنیت کشور ما وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف هستند،به علت اهمیت کار این مجموعه در ایجاد امنیت و ثبات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور و دفاع از ارزش‌ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی روز میلاد حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف به عنوان روز سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است.
این نامگذاری در حقیقت بیانگر نقش و جایگاه کلیدی و راهبردی وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در صیانت از آرامش و امنیت پایدار کشور و نیز ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و منافع ملی در برابر هجمه ی دشمنان می‌باشد.
اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان؛ولادت با سعادت حضرت حجت ابن الحسن العسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) محضر جنابعالی و همکاران ارجمند بر خود فرض می‌دانم از مجاهدت های صادقانه و خالصانه جنابعالی و همکاران محترم در سنگر تامین امنیت و آرامش استان قزوین تقدیر و تشکر نمایم.
از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جنابعالی و همکاران محترم را در مسیر خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئلت می نمایم.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =