۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۴۶
کد خبرنگار: 2241
کد خبر: 84278276
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار: چهارباغ به منطقه مهم گردشگری البرز  تبدیل می شود

کرج - ایرنا - شهردار چهار باغ از اجرای پروژه های این شهرداری در سال ۱۴۰۰ با مشارکت و سرمایه گذاری های کلان بخش خصوصی برای تبدیل این خطه خوش آب و هوا به منطقه مهم‌ گردشگری و تفریحی استان البرز خبر داد.

مرتضی شاه محمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:  در این راستا فراخوان سرمایه گذاران برای  مشارکت و سرمایه گذار در اجرای  پروژه های متعدد تفریحی و گردشگری در چهار باغ  را در دستور کار قرار داده ایم.
وی همچنین از فراهم شدن مقدمات برگزاری همایشی با عنوان "همایش مشارکت و سرمایه گذاری بخش‌ خصوصی" در بحث گردشگری چهارباغ اشاره کرد و افزود: در این زمینه طرح های متعددی درنظر گرفته شده است که همزمان با برگزاری همایش از این طرح ها رونمایی خواهد شد.
شهردار چهار باغ افزود:  محیط ها و اراضی خوش آب و هوا و مستعد  جذب گردشگر در سطح چهار باغ در نظر گرفته شده است  تا علاقه مندان به سرمایه گذاری در این مکان ها وارد صحنه شوند.
شاه محمدی اظهار داشت: در مسیر ایجاد و توسعه گردشگری در چهارباغ ، از تجربیات ارزنده شهرداری های موفق کشور استفاده می کنیم تا به موفقیت های در حد انتظار دست یابیم.
وی اهم تلاش مجموعه شهرداری در سال جاری را حرکت در جهت درآمد های پایدار با کمک و مشارکت بخش خصوصی عنوان کرد و افزود: کسب موفقیت در این زمینه نیازمند حمایت همه جانبه فرمانداری ، شورای اسلامی و سایر مسوولان حوزه مدیرت  شهری است.

شهر چهارباغ با جمعیتی حدود ۷۰ هزار نفر در غرب کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

چهارباغ دارای جاذبه های دیدنی فراوانی مانند دهکده ورزشی فرهنگی و فضاهای باغی است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =