ضرورت تحقق شعار رهبری با بهره‌گیری از تولیدات داخلی

تهران_ ایرنا_ «محمدعلی ترکاشوند» دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات شهرستان ری، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا، پیام نوروزی رهبری درخصوص ضرورت رفع موانع تولید و حمایت همه دستگاه‌ها از ارکان تولید را نویدبخش سالی خوب برای اقتصاد کشور توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ترکاشوند ضمن تبریک فرارسیدن سال ۱۴۰۰ به کارگران عزیز و شریف کشورمان گفت: سال ۱۳۹۹ سالی دشوار و پر استرس برای کارگران و کارآفرینان بود و امیدواریم سال جدید ایام پررونق و باشکوه در انتظار اقتصاد و تولید باشد.

وی با اشاره به این مطلب که رهبر انقلاب همواره دغدغه اقتصاد و صنعت کارگران را داشته‌اند، تصریح کرد: تحریم‌ها و کرونا تنها بخشی از مشکلات پیش روی تولید و اشتغال هستند؛ مشکل بزرگ تولید و کارآفرینان، موانع و عدم پشتیبانی نهادها و سازمان های مسئول است که فقط شعار می‌دهند.

ترکاشوند، قاچاق کالا و بازار بزرگ کالاهای خارجی را بزرگترین موانع تولید ملی و اشتغال‌زایی عنوان کرده و گفت: مقام معظم رهبری با پیام روحبخش خویش، خون تازه‌ای را به کالبد اقتصاد تززیق کردند و بر مسئولیت خطیر تمامی نهادهای مسئول تاکید فرمودند.

این فعال کارگری؛ مشکل بزرگ کشورمان در سالهای اخیر را بیکاری جوانان و تهدید فرصت‌های شغلی موجود به دلیل معضلات پیش روی تولید کنندگان ذکر کرد و گفت: دولت و مجلس و قوه قضاییه دست به دست هم بدهند و به جای دامن زدن به برخی اختلافات؛ برای حل مشکلات اقتصادی کشور و بیکاری جوانان پیشگام شوند تا سال ۱۴۰۰ سال شکوفایی تولید و پویایی اقتصاد و رونق اشتغال باشد.

سرخط اخبار پژوهش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =