فصل دوم تئاترگراف جلو دوربین رفت

تهران- ایرنا- دومین فصل از مجموعه ۹۰ قسمتی «تئاتر گراف» باطراحی و کارگردانی حمید عبدالحسینی و به تهیه کنندگی منصور یزدانی جلوی دوربین رفت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، مجموعه ۹۰ قسمتی تئاتر گراف به عنوان محصولی از موسسه فرهنگی هنری تصویر یزدان ایرانیان، در فرهنگسرای گلستان جلوی دوربین رفت. در این فصل جدایی، موز، ویار، کلید، گریز و خواستن  اپیزودهای فصل دوم را تشکیل می دهند. 
 

نمایشنامه های فصل دوم تئاترگراف را که شامل ۶ قسمت مجزا می باشد علیرضا زارع و حمید عبدالحسینی به صورت مشترک به نگارش درآورده اند که از مضمونی اجتماعی و کمدی برخوردار است.  

فهرست بازیگران فصل دوم این مجموعه نمایشی حسین اشتهاردی، پروانه امیری، مهران باقری، محمد پور اکبر، زهرا حسینی، سید محمد حسینی نژاد، طناز رضایی، کتایون سلطانی، محمد عبدالهی، کاوه فرجاد منش، سونیا فردی پور، غزال گل محمدی، مهرداد مهربانی، و آرام نیک بین هستند.

فصل اول تئاتر گراف بزودی از طریق پلتفرم های مجازی عرضه خواهد شد. این نخستین مجموعه ۹۰ قسمتی تله تئاتر ایرانی ست که درقالب قطعات نمایشی کوتاه و مجزا در فضای مجازی درحال تهیه و تولید است که در هرقسمت از بازیگران تازه بهره گرفته می شود و هرفصل آن در یکی از سالن ها و تماشاخانه های تهران تصویربرداری می‌شود.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =