۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۴۱
کد خبرنگار: 961
کد خبر: 84278202
۰ نفر

برچسب‌ها

مراجعه بیماران به مراکز درمانی و بهداشتی اردبیل افزایش یافت

اردبیل - ایرنا - فرماندار اردبیل گفت: امسال مراجعات به مراکز بهداشت و درمان شهرستان اردبیل به دلیل شیوع کرونا افزایش یافته است و اگر مردم رعایت نکنند محدویت‌های سخت‌گیرانه اعمال می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه  ایرنا ، مسعود امامی‌یگانه در بازدید از مراکز بهداشت و درمان اردبیل افزود: با توجه به تصمیم ستاد ملی مبنی بر فعالیت مراکز گردشگری و تفریحی شهرستان اردبیل در وضعیت زرد برای گردشگران، انتظار می‌رود دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی با دقت رعایت شود تا شاهد تشدید شیوع ویروس کرونا نباشیم.

وی گفت: کرونای جهش‌یافته در استان بیشتر شده و مردم باید بیشتر به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پایبند باشند تا روزهای تلخی برای مردم رقم نخورد.

فرماندار اردبیل از تشدید نظارت‌ها بر بازار، اصناف و مراکز گردشگری و تفریحی شهرستان اردبیل خبرداد واظهارکرد: در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این مراکز برخورد جدی انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، چهار ماه پیش تعداد فوتی‌های کووید.۱۹ در استان اردبیل در رکودی کم‌سابقه به ۲۲ نفر فوتی در یک شبانه‌روز رسیده بود ولی طی سه ماه گذشته ۱۰ بار فوتی‌های کرونا در این استان به صفر رسید.

بالاترین آمار مربوط به فوت بیماران مبتلا به کرونا در استان اردبیل در هشتم آذرماه با ۲۲ فوتی، بالاترین آمار بستری روزانه مبتلایان کرونا در ۲۵ آبان ماه با ۱۱۳ نفر و نیز بالاترین رکورد بستری همزمان بیماران کرونا با ۵۰۳ نفر در روز ۲ آذرماه به ثبت رسیده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =