سربازان گمنام امام زمان (عج) زمینه‌ساز توسعه پایدار استان بوده‌اند

کرمانشاه - ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: نقش هدایت‌گرانه و پیشگامانه سربازان گمنام امام زمان(عج) موجب شده که امنیتی پایدار در استان کرمانشاه رقم بخورد.

«حسین خوش‌اقبال» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با تبریک میلاد با سعادت حضرت بقیه الاعظم و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) اظهار داشت: بیش از سه دهه فعالیت و مجاهدت خاموش وزارت اطلاعات امنیت و اقتدار را برای نظام اسلامی و ملت ایران رقم زده که پاداشی بزرگ در پیشگاه خدای متعال بهمراه خواهد داشت.

وی با گرامیداشت یاد و نام شهدای گمنام وزارت اطلاعات تصریح کرد: با نقش آفرینی پیشگیرانه و هدایت گرانه سربازان گمنام امام زمان (عج) همچنین همدلی و همراهی شورای تامین و همکاری مردم شریف استان کرمانشاه، امنیتی پایدار در استان رقم خورده است.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به نقش برجسته سربازان گمنام امام زمان(عج) در خنثی سازی توطئه های متعدد علیه کیان و امنیت ایران اسلامی افزود: پیش گرفتن راهبرد تامین امنیت با حضور و مشارکت مردم، عملکرد وزارت اطلاعات را بیشتر از پیش در مولفه های توسعه و تامین پایدار امنیت برجسته کرده است. 

وی با تاکید بر جایگاه راهبردی امنیت استان کرمانشاه در حفظ تمامیت ارضی کشور تصریح کرد: بخش بزرگی از تامین امنیت و آرامش در مرزها و درون استان حاصل تلاش ها و مجاهدت های خالصانه و ازجان گذشتگی های نیروهای مخلص وزارت اطلاعات بوده است.      

خوش اقبال تاکید کرد: با اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات به موقع در مقابله با تهدیدات و توطئه های خارجی و عوامل داخلی، نقشه های دشمنان و معاندان را برای ایجاد ناآرامی و آشوب در کشور خنثی کرد.

معاون استاندار کرمانشاه افزود: عملکرد و اشرافیت اطلاعاتی موجود در کشور اقتدار و عزت را برای ایران اسلامی رقم زده و چشم بیدار سربازان گمنام امام زمان(ع) اجازه طمع بیگانگان به این آب و خاک را نمی دهد. 

وی عملکرد سربازان گمنام امام زمان (عج) در مقابله با عملیات روانی و فشار حداکثری جبهه استکبار را موفق و برجسته دانست و تاکید کرد: با وجود این هوشیاری، هدایت گری و اشرافیت اطلاعاتی بود که فشار حداکثری دشمنان و طراحی توطئه برای ایجاد ناآرامی ها در کشور به شکست انجامید.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، نقش سربازان گمنام امام زمان در زمینه سازی برای توسعه استان را نیز مورد اشاره قرار داد و گفت: تامین امنیت و آرامش روانی ایجاد شده یقینا در پیشرفت های اقتصادی،بهبود و ارتقای شاخص ها و جذابیت بیشتر استان برای سرمایه گذاری نقش برجسته ای داشته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =