۴۷۰۰ بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند قزوینی توزیع شد

قزوین – ایرنا – معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: ۴ هزار و ۷۰۰ بسته لوازم التحریر در سال گذشته در بین دانش آموزان نیازمند استان قزوین توزیع شده است.

حسین قلی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هر ساله به مناسبت آغاز سال تحصیلی کمیته امداد امام خمینی (ره) سعی در تامین بسته های نوشت افزار دانش آموزان نیازمند دارد که این مهم امسال هم محقق شده است.

وی افزود: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و حضور نیروها و گروه های جهادی این اقدام خداپسندانه با شور و حرارت بیشتری انجام شد و نسبت به سال های گذشته رشد چشم گیری داشته است.

این مسوول گفت: معاونت فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین علاوه بر تامین بسته نوشت افزار تمرکز زیادی نسبت به تامین تبلت داشت که خوشبختانه در این زمینه هم اقدامات خوبی انجام شده است.

قلی پور اضافه کرد: علاوه بر تامین تبلت و بسته های نوشت افزار، اجرای طرح مبلغان سلامت، اجرای طرح قرآن در خانه، اجرای طرح امداد یاران فرهنگی، اجرای طرح نشاط معنوی و بسیاری از برنامه های فرهنگی دیگر در سال گذشته اجرا شده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین اظهار داشت: امیدواریم با برگزاری چنین برنامه های توانسته باشیم جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی (ره) را به ویژه در رده سنی نوجوانان و جوانان از لحاظ فرهنگی غنی کنیم.

هم اکنون ۶۰ هزار و ۱۷۱ مددجو از کمیته امداد استان قزوین خدمات دریافت می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =