امید به آینده پیام نیمه شعبان است

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: امیدوار بودن به آینده پیام اصلی نیمه شعبان است و در حقیقت منتظران با امید به آینده زنده‌اند.

حجت الاسلام «شمس‌الله جلیلیان» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: پرچم سرخ حسینی، پرچم سبز مهدوی و نیز اصل ولایت فقیه سه عامل عزت شیعیان است

او پرچم سرخ حسینی را عامل شکست ناپذیری و پرچم سبز مهدوی  را عامل امید به آینده دانست و افزود: اصل ولایت فقیه نیز در راستای این ۲ موضوع و تحقق وعده خدا مبنی بر پیروزی حق بر باطل است.

حجت الاسلام جلیلیان تاکید کرد: آینده متعلق به اهل حق است و باطل اگر مدتی جولان پیدا کند در نهایت نابود خواهد شد.

وی زوال و نابودی آمریکا را بیانگر همین سنت الهی مبنی بر پیروزی حق دانست.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش اشاره ای نیز به وظایف منتظران داشت و گفت: شیعه واقعی منتظر است و باید دشمن ستیز و با بصیرت باشد.

او ترویج باورهایی که لازمه ظهور را گسترش ظلم و ستم می دانند، مردود دانست و افزود: مسلمانان در ابعاد مختلف فردی، اجتماعی و سیاسی وظایفی دارند و نمی توانند که بی تفاوت باشند.

حجت الاسلام جلیلیان گفت: اگر بنا باشد ساکت باشیم و ظلم و ستم زیاد شود پس تکلیف امر به معروف و نهی از منکر و اخلاق چه می شود.

وی با اشاره به جنگ حق و باطل در طول تاریخ تاکید کرد که مسلمانان در برابر برنامه های وسیع اجتماعی مانند امر به معروف و نهی از منکر تکلیف دارند و نمی توانند ساکت بنشینید.

او برنامه دشمن را تزریق یاس و نا امیدی در جامعه دانست و بیان داشت: یاس جزو گناهان کبیره است و تنها راه این است که به آینده امیدوار باشیم.

حجت الاسلام جلیلیان در پایان با اشاره به آداب نیمه شعبان همانند شب قدر از مردم خواست تا برای نابودی ویروس منحوس کرونا دعا کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =