استاندار آذربایجان‌غربی: مدیران موظف به برگزاری نشست با جوانان هستند

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان‌غربی گفت: فرمانداران و مدیران استان موظف به برگزاری نشست با جوانان و حضور در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان هستند.

محمدمهدی شهریاری عصر روز یکشنبه در نشستی سه ساعته با مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان و برخی سمن های فعال استان افزود: سال گذشته با وجود سختی‌های فراوان بویژه بواسطه تحریم‌های دشمن، اقدامات خوبی در بحث شتاب بخشی به روند توسعه استان انجام گرفت و دولت تدبیر و امید با وجود کاهش شدید درآمدهای نفتی با افتتاح پروژه‌های متعدد و فاخر و نیز تامین کالاهای اساسی اهتمام ویژه‌ای در خنثی سازی توطئه‌های دشمن داشت.

استاندار آذربایجان‌غربی شیوع کرونا را دیگر عامل عدم تحقق برخی اهداف دولت دانست و افزود: در مقابله با کرونا سازمان‌های مردم نهاد بویژه سمن‌های جوانان نقش قابل تقدیری داشتند.

شهریاری، نقش سمن‌های جوانان در افزایش مشارکت در انتخابات و رضایتمندی عمومی را برجسته دانست و گفت: دشمن با همه قوا درصدد پمپاژ یاس و ناامیدی در جامعه است از اینرو همه باید نسبت به امیدآفرینی مشارکت جدی داشته باشند.

وی افزود: جوانان می توانند با مشارکت جمعی همچنین در تحقق شعار سال کمک حال مدیران و دستگاه های اجرایی باشند.

در این جلسه با دستور استاندار آذربایجان‌غربی مبلغ ۳۰ میلیارد ریال برای آغاز عملیات اجرایی خانه جوانان تخصیص یافت.

برگزاری جشنواره جوان توانمند، شناسه حقوقی سازمانهای مردم نهاد، ضرورت بازنگری در مصوبات ستاد ساماندهی جوانان، بیمه سازمان های مردم نهاد، وام ازدواج و تعاونی‌های جوانان از جمله موضوعاتی بودند که در این جلسه مطرح و نسبت به بررسی آنها از سوی استاندار دستورات لازم به مدیران مربوطه صادر شد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری استان، سرپرست بانک ملی در آذربایجان‌غربی و مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان نیز در این جلسه به مشکلات و درخواست‌های نمایندگان سمن‌ها و مجمع جوانان استان پاسخ دادند و در پایان از سمن‌های برتر و فعال استان تجلیل شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha