یاران امام زمان (عج) را افراد با تقوا و با ایمان تشکیل می دهند

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: یاران امام زمان (عج) ویژگی های مختلفی دارند که از جمله مهم ترین ویژگی ها می توان از ایمان، تقوا و معرفت نام برد.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی  روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره ویژگی های یاران حضرت مهدی (عج) اظهار داشت: یاران امام زمان (عج) را افرادی با تقوا و با ایمان تشکیل می دهند و تعداد ایشان در روایت ۳۱۳ نفر نام برده شده است، در واقع ۳۱۳ رهبر، مدیر، مدبر و اهل معرفت هستند که با قرارگرفتن در کنار ایشان جامعه را شکوفا خواهند کرد.

وی افزود: با حضور امام زمان (عج) ایشان در کنار یاران خود زیبایی های دنیا را برای مردم نمایان می کنند و امورات مردم با صداقت، تقوا، ایمان و سایر فضیلت های اخلاقی پیش می رود.

این مسوول گفت: جامعه ای که در آن دروغ، تهمت، نیرنگ، خیانت و سایر رذیلت های اخلاقی نباشد جامعه ایده آل و مطلوب دوران مهدویت است که با ظهور حضرت مهدی (عج) به صورت کامل محقق خواهد شد.

آیت الله عابدینی اضافه کرد: براساس آیات قرآن کریم نزدیک شدن فرج ارتباط مستقیمی با ایمان و تقوای مردم دارد و به هر میزان که تقوای مردم بیشتر شود ظهور هم با سرعت بیشتری محقق می شود.

وی اظهار داشت: مردم در دوران غیبت باید بتوانند به بهترین شکل ممکن ارتباط خود را با اهل بیت عصمت و طهارت و خداوند متعال حفظ کرده و از دین خدا حفاظت کنند تا بدین وسیله منجر به ظهور حضرت حجت (عج) شوند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: امیدواریم با ظهور حضرت مهدی (عج) ظلم ها و ستم های شیاطین از بین رفته و قسط و عدل و داد در جامعه ساری و جاری شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =