محدودیت های تردد خودرویی شهر قزوین از ۹ فروردین اجرایی می شود

قزوین - ایرنا - فرمانده ستاد مقابله با کرونای شهرستان قزوین گفت: محدودیت های تردد خودرویی شهر قزوین از تاریخ ۹ فروردین ماه جاری در مبادی ورودی و خروجی این شهر اجرایی می شود .

به گزارش ایرنا، محمد شفیعی روز یکشنبه با اعلام این مطلب افزود : به دلیل قرار گرفتن شهرستان قزوین در وضعیت نارنجی و لزوم اجرای پروتکل ها ، دستور العمل ها و محدودیت های تردد خودرویی در راستای جلوگیری از انتشار ویروس منحوس کرونا کلیه مبادی ورودی و خروجی شهر قزوین از تاریخ نهم فروردین ماه مسدود و تردد ممنوع می باشد .
وی یادآورشد: با توجه به قوانین و مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ، ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای نارنجی ممنوع است و در صورت عدم رعایت قوانین توسط متخلفین جریمه ۵۰۰ هزار تومانی صادر خواهد شد.
شفیعی در ادامه به شرح مسیر های مسدود اشاره و خاطر نشان کرد : لاین جنوبی پل میرزا کوچک خان ، رمپ یادگار امام (ره) (( پل اسماعیل آباد)) ، رمپ دانشگاه آزاد اسلامی واحد باراجین و در مسیر تهران به سمت قزوین ورودی تالار شهر ، خروجی دانشگاه آزاد اسلامی و تقاطع بلوار نخبگان مسدود و تردد در این مبادی ممنوع می باشد .

وی از شهروندان قزوینی و هموطنان درخواست کرد جهت همکاری با متولیان امر از مراجعه به مسیر ها و ورودی های مذکور خودداری نمایند.

به گفته فرماندار شهرستان قزوین طرح محدودیت تردد شبانه همچنان پا برجا و تردد خودروها بجز وسایل نقلیه خدمات رسان و امدادی از ساعت ۲۲ الی ۳ بامداد ممنوع می باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =