۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۰۸
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84276937
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۱۶ واحد متخلف صنفی در یزد پلمب شد

یزد- ایرنا- رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی یزد گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در بازدید از ۲۹۷ واحد صنفی در شهر یزد ۱۶ واحد متخلف را شناسایی و پلمب کردند.

به گزارش عصر یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هادی رسائی بدون اشاره به زمان بازدید از این واحدها افزود: در راستای اجرای طرح مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کنترل و نظارت به واحدهای صنفی و جلوگیری از فعالیت غیرمجاز واحدهای صنفی در سطح شهر  ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی به بازدید از این واحدها پرداختند.

وی اظهار کرد: ماموران پلیس در قالب  گروه های تلفیقی با اداره های ذیربط از این تعداد واحد صنفی بازدید کردندکه در نتیجه این تعداد از واحدها را به علت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و همچنین قوانین و مقررات و نداشتن پروانه کسب پلمب کردند.

رییس پلیس امنیت عمومی استان یزد از شهروندان خواست در صورت مشاهده فعالیت غیرمجاز صنوف مختلف مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

همچنین سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهریز ۲۹ اسفند پارسال به ایرنا گفته بود: طی چند روز اخیر با تشدید طرح نظارت نوروزی ۹ واحد صنفی به علت رعایت نکردن نکات بهداشتی به خصوص در پیشگیری از کرونا در شهرستان پلمب شد.

سید علیرضا پورمازار افزود: با همکاری برخی دستگاه‌ها از ۵۰۰ واحد صنفی در منطقه بازدید شد و این تعداد به علت درج نکردن قیمت ها، رعایت نکردن مسایل بهداشتی و عرضه مواد غذایی فاسد پلمب شد.

استان یزد ۷۳ هزار واحد صنفی دارد که ماینگین اشتغال در هر واحد حدود ۲.۵ نفر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =