سپاه ۲۰ هزار بسته معیشتی در کرمان توزیع می کند

کرمان - ایرنا - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: ۲۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۶ میلیارد تومان در آستانه فرا رسیدن نیمه شعبان بین نیازمندان این استان توزیع می شود.

به گزارش  ایرنا، سردار حسین معروفی روز یکشنبه در آیین توزیع کمک های مومنانه در جمع خبرنگاران افزود: ارزش هر بسته کمک های مومنانه سه میلیون ریال است که با مشارکت کمیته امداد امام، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد علوی، سازمان تبلیغات، سپاه و بسیج سازندگی استان کرمان بر اساس شناسایی های قبلی در اختیار نیازمندان قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: نخستین مرحله کمک مومنانه قرارگاه خدمات اجتماعی امام حسن مجتبی (ع) در سال جدید در کرمان آغاز می شود و این حرکت دقیقا همزمان با سالگرد فرمان مقام معظم رهبری است که سال گذشته برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا تاکید کردند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در این استان موفق شدیم ۴۰۲ هزار بسته معیشتی  در سال ۹۹ برای مناطق محروم و شهرستان کرمان و افرادی که به دلیل ویروس کرونا دچار آسیب شده بودند توزیع کنیم.

وی با اشاره به تداوم کمک های معیشتی در استان کرمان تاکید کرد: دومین مرحله کمک های مومنانه در سال جاری در آغاز ماه مبارک رمضان توسط قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در ۲ مرحله توزیع خواهد شد که مرحله بعد آن در زمان ولادت امام مجتبی (ع) خواهد بود.

سردار معروفی ادامه داد: در کنار این بسته های معیشتی نزدیک به ۲۵ هزار پرس غذای گرم توسط مجموعه قرارگاه خاتم الاوصیا و هیات های مذهبی به مناسبت نیمه شعبان در سراسر استان به ویژه در مناطق محروم و حاشیه شهر توزیع می شود.

وی تصریح کرد: در سال ۱۴۰۰ در سطح راهبردی و کمک از رده های بالا دستی و همچنین در استان کرمان، کمک های درون استانی، خیرین،  رده های حمایتی، نهادهای انقلابی، سیستم های اجرایی و بنگاه های اقتصادی را در امر جمع آوری کمک های مومنانه دعوت می کنیم تا به صورت قرارگاهی تا پایان سال در تمامی عرصه هایی که مردم نیاز داشته باشند این کمک ها توزیع شوند.

فرمانده سپاه ثارالله  استان کرمان افزود: بسته های معیشتی، اهدا جهیزیه و ازدواج آسان، آزادی زندانیان غیرعمد، بخش اشتغال خرد با همکاری کمیته امداد امام (ره) که از عملکردهای بسیار مهم قرارگاهی است در سال ۱۴۰۰ شتاب خوبی می گیرد.

وی گفت: از تمامی خیران که در این سمت حرکت می کنند خواستاریم که در آغاز ماه مبارک رمضان سبد انفاق را جدی بگیرند و به کمک خانواده های نیازمند بشتابند تا بخشی از مشکلات آنها حل شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =