۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۱۰
کد خبرنگار: 1392
کد خبر: 84276854
۰ نفر

برچسب‌ها

تزریق واکسن کرونا به ۲۷ پاکبان شهر عجب شیر

مراغه - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عجب شیر گفت: واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در گروه ها و بخش عمومی جامعه به پاکبانان رسیده است که هشتم فروردین ۱۴۰۰ تزریق واکسن به ۲۷ پاکبان در این شهرستان آغاز شد.

جواد بابایی با اشاره به اینکه تاکنون حدود ۲۰۰ دُز واکسن در شهرستان در گروههای خاص تزریق شده است، اعلام کرد: با اختصاص واکسن جدید در چهارمین مرحله آن به این شهرستان ظرف روزهای آینده خواهد یافت که تزریق آن به کادر درمان و بیماران خاص در ادامه سه مرحله پیش انجام خواهد شد.
رییس شبکه بهداشت شهرستان عجب شیر با اشاره به اینکه این شهرستان در وضعیت زرد کرونایی است؛ گفت: تعداد فوت شدگان ناشی از ابتلا به کرونا در شهرستان ۱۲۴ نفر و تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌ بیش از۱۰نفر می باشد.
بابایی گفت: وضعیت زرد کرونا در این شهرستان شکننده است و مردم باید بیش از پیش دستورالعمل‌ های بهداشتی را رعایت کنند.
وی بر تداوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استفاده مرتب از ماسک تاکید کرد و گفت: از شهروندان خواست در صورت داشتن هرگونه علائم به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه کرده و از تجمع و دورهمی های خانوادگی، حضور در مراسم عروسی و عزا و سفرهای نوروزی خودداری کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان عجب شیر با بیان اینکه مردم نباید عادی‌انگاری کنند و به نکات بهداشتی بی‌توجه باشند، اضافه کرد: با کوچکترین سهل‌انگاری مردم، وضعیت دوباره بحرانی می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =