پرواز نوشهر- تهران پس از یک سال برقرار شد
عکس تزیینی است.

نوشهر- ایرنا - مدیر فرودگاه نوشهر از برقراری پروازهای مسیر رفت و برگشت نوشهر - تهران پس از یک سال وقفه در فرودگاه این شهر گردشگرپذیر خبر داد.

سیدمرتضی حسینی روز  یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : پروازهای این مسیر که از زمان شیوع ویروس کرونا لغو شده بود ، از امروز از سر گرفته شده است.

وی گفت که پرواز در این م سیر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در برنامه پروازی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران قرار گرفت و نخستین پرواز از تهران به نوشهر با استفاده از یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما ) انجام شده است.
حسینی با اعلام این که ظرفیت هواپیما دستکم ۶۰ نفر بوده است ، افزود : برای رعایت فاصله گذاری فیزیکی مسافران ، تنها ۴۰ مسافر پذیرش شدند و دفاتر فروش بلیت شرکت های هواپیمایی هم حق فروش بیشتر از ۴۰ بلیت را ندارند.

وی گفت که طبق برنامه زمان بندی شرکت فرودگاه ها و ناوبری  هوایی ایران که پیش از سال جدید به فرودگاه نوشهر ابلاغ شده ، پرواز مسیر تهران - نوشهر و بر عکس در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته انجام خواهد شد.

مدیرفرودگاه نوشهر همچنین از افزایش پروازهای در مسیر رفت و برگشت نوشهر - مشهد خبر داد و گفت که از روز ۱۴ فرودین ماه جاری یک سورتی پرواز به این مسیر افزوده می شود .

وی با اعلام این که پیش از این در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته پرواز در مسیر مشهد برقرار بود ، افزود دکه از ۱۴ فروردین روز شنبه هم  پرواز در مسیر های رفت و برگشت نوشهر - مشهد انجام خواهد شد.

حسینی از مسافران و شهروندان غرب مازندران خواست با توجه به اعمال محدودیت ها و رعایت کامل شیوه های مراقبت بهداشتی کرونایی نسبت به دریافت بلیت از دفاتر شرکت هواپیمایی اقدام کنند. 

استان مازندران دارای سه فرودگاه در شهرستان های ساری ، نوشهر و رامسر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =