تاکید رییس بنیاد شهید بر بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به ایثارگران

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار نوروزی با معاونان، مدیران کل و کارکنان معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران به ارائه توصیه‌هایی بمنظور بهبود کیفیت خدمات‌رسانی به ایثارگران پرداخت.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از «ایثار»، سعید اوحدی با حضور در ساختمان شهدای گمنام بنیاد شهید و امور ایثارگران با معاونین، مدیران کل و کارکنان معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی در این دیدارها با تبریک فرا رسیدن سال جدید و همچنین میلاد امام زمان (عج) تأکید کرد: امیدواریم به برکت شروع سال نو با نام امام زمان (عج) بتوانیم در مسیر خدمات‌رسانی به ایثارگران و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت‌های مناسبی انجام دهیم.
معاون رییس جمهور در ادامه به ارائه توصیه‌هایی خطاب به کارکنان حاضر در این دیدارها به‌منظور بهبود کیفیت خدمات‌رسانی به ایثارگران پرداخت.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این بازدید از نزدیک با ایثارگرانی که به‌منظور پیگیری امور اداری خود در ساختمان شهدای گمنام حضور داشتند نیز دیدار و گفت ‌وگو کرد و دستورات لازم را برای پیگیری هرچه سریع‌تر مسائل و درخواست‌های آنان صادر کرد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =