آغاز اکران آنلاین فیلمی با بازی صابر ابر

تهران- ایرنا- اکران آنلاین فیلم سینمایی «زیر نور کم» با بازی لیلا زارع، صابر ابر از شامگاه هفتم فروردین آغاز شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، پوستر فیلم سینمایی زیر نور کم به کارگردانی محمد پرویزی و تهیه کنندگی احسان رسول‌اف رونمایی شد. طراحی این پوستر در استودیو مداد جادو انجام شده است.

لیلا زارع، صابر ابر و حمیدرضا آذرنگ و بهناز جعفری به همراه بیتا بادران، تیرداد کیایی، رابعه مدنی، روح الله کمانی و نیلوفر شهیدی در این ملودرام اجتماعی به ایفای نقش پرداخته اند.

زیر نور کم که بر اساس فیلمنامه ای با عنوان سمفونی تولد نوشته محمد پرویزی ساخته شده، درونمایه ای متفاوت با آثار سال های اخیر سینمای ایران دارد و به موضوع عوارض اجتماعی خاطره می پردازد. مرزهای اخلاقی آدم هایی که از زندگی ما رفته اند ولی در خاطر ما هنوز زنده اند کجاست؟ این پرسش فیلم است.

پرویزی که کارگردانی فیلم سینمایی لابی را نیز در کارنامه دارد، پیش‌تر در یادداشت کوتاهی درباره زیر نور کم نوشته بود: من از آدم هایی که از زندگی ام رفته اند (تا به امروز) خلاصی ندارم. نمی توانم آن ها را جایی رها کنم، چون به شکل های متفاوتی بازمی گردند و با لحظه های خوبِ زندگیم ترکیب می شوند. این درهم تنیدگی آنها گاهی تکان دهنده است. سر زده کسی از راه می رسد دور میزی که نباید باشد حاضر می شود. شده با آنها ساعت ها و یا روزها جایی دیگری بوده ام. همین وقت هاست که زندگی ام زیر و رو می شود … به این خاطر جایی که هستم یا باید تاریک تاریک باشد، یا روشنِ روشن … من از ماندن «زیر نورِ کم» می ترسم.

اکران آنلاین این فیلم از شامگاه هفتم فروردین در ۲ سامانه آنلاین آغاز شده است.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha