۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۰۹
کد خبرنگار: 2743
کد خبر: 84276568
۰ نفر

برچسب‌ها

هشت هزار و ۵۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ در سلسله توزیع شد

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار سلسله گفت: نیاز روزانه این شهرستان به گوشت مرغ حدود هفت تن است و امروز (یکشنبه) هشت هزار و ۵۰۰ کیلوگرم با نرخ مصوب در بازار توزیع شد.

به گزارش ایرنا مرتضی مهدوی کیا در جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: روز گذشته نیز حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰‌ کیلوگرم مرغ در سلسله توزیع شد تا نیاز مردم در این حوزه رفع شود و بازار این کالای اساسی به ثبات برسد.

وی افزود: همزمان با توزیع گوشت مرغ، باید کارشناسان و اعضای این ستاد از تمامی فروشگاه‌های عرضه محصول بازدید کنند تا نظارت بر این صنف با شدت و دقت بیشتری انجام شود.

مهدوی کیا با اشاره به جلسه اخیر ستاد تنظیم بازار لرستان عنوان کرد: در این جلسه مصوب شد سپاه و بسیج به منظور جلوگیری از هرگونه سودجویی افراد متخلف و شوتی ها، از مرحله تولید تا توزیع و رسیدن به دست مصرف کننده، حضور داشته باشند که این مسئولیت در شهرستان نیز به عهده سپاه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون در چندین مرحله بیش از یک و نیم تا ۲ برابر نیاز شهرستان، مرغ گرم در بازار توزیع شده است افزود: مابقی تولید شهرستان باید برای توزیع در شهرهای خرم آباد و نورآباد در اختیار ستاد تنظیم بازار استان قرار گیرد.

بیش از ۶۵ واحد مرغداری فعال در سلسله وجود دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =