مهلت شرکت در جشنواره دانشجویی رهوا تمدید شد

مشهد- ایرنا- رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی گفت: مهلت شرکت در نخستین جشنواره دانشجویی رهوا تا ۲۰ فروردین ماه جاری تمدید شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین جواد مهدوی‌نسب روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش از این مهلت ثبت نام در این جشنواره ۲۰ اسفند اعلام شده بود که با توجه به استقبال دانشجویان و به مناسبت سالروز میلاد با سعادت امام زمان (عج) برای دومین بار تمدید شد.

وی ادامه داد: جشنواره رهوا شامل ۲۷ رشته در پنج قالب ادبی هنری، آموزشی، فناوری، پژوهشی، ایده‌پردازی و تجربه‌نگاری با موضوعات متنوع پیرامون مسائل و دغدغه‌های روز دانشجویان می باشد.

رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در مجموع ۸۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی برای ۸۰ برنده جشنواره در نظر گرفته شده که از این میان، هشت برنده به نام امام هشتم (ع) توسط مخاطبان انتخاب می شوند.

وی افزود: همچنین شرکت کنندگان در بخش‌های آموزشی و پژوهشی جشنواره که بیش از ۶۰ درصد امتیاز رشته موردنظر را کسب کنند، معادل ۲ نمره امتیاز دروس معارف دریافت خواهند کرد.

مهدوی نسب ادامه داد: جشنواره رهوا از بهمن ماه ۹۹ تا اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ویژه دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان خراسان رضوی و دانش آموختگانی که یک سال از دانش‌آموختگی آنان می‌گذرد، برگزار می‌گردد.

وی گفت: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت www.rahvaa.ir مراجعه یا با دبیرخانه جشنواره به شماره های ۰۵۱۳۷۱۲۳۹۸۵ و ۰۵۱۳۸۴۵۱۵۲۷ و  ۰۹۰۱۱۲۴۶۵۱۱ تماس بگیرند.

کلمه "رهوا" عبارت قرآنی به معنای وسعت و راه با آرامش می‌باشد که از آیه ۴۴ سوره مبارکه دخان گرفته شده است.

دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با ۶۰ هزار دانشجو شامل ۱۰ واحد و ۶ مرکز است که از این میان مشهد و نیشابور واحدهای جامع هستند. این دانشگاه هزار عضو هیات علمی دارد و ۶۱۶ رشته‌شهر، ۱۴۰ رشته مقطع کارشناسی ارشد و ۱۱۴ رشته مقطع دکتری در آن دایر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =